Seenelkäik

Seenelkäik

1h 33min  |  Komöödia, Eesti  |  Kinodes alates: 21.09.2012

Poliitik Aadu Kägu sõidab koos abikaasa Viiviga metsa seenele, et mainekampaaniast närve puhata. Nendega liitub juhuslik hääletaja, rahatu rokitäht Zäk, kes on jäänud peale suvetuuri Eestimaa kolgastesse tolknema. Vältides rahvarohkeid seenemetsi, kihutab seltskond umbropsu kuhugi pärapõrgusse, mis paistab metsik ja inimtühi. Samal ajal, kui kolmik avastab end metsa eksinuna, lahvatab meediaskandaal. Uuriv ajakirjandus kahtlustab, et poliitik Aadu Kägu on isiklikuks otstarbeks kuritarvitanud riigi raha. Algab võitlus au, elu ja surma peale nii metsas kui linnas...

Filmis mängivad Raivo E. Tamm, Elina Reinold, Juhan Ulfsak, Üllar Saaremäe, Hendrik Toompere jr jr, Hilje Murel ja teised.

“Seenelkäik” on stsenarist-režissöör Toomas Hussari esimene mängufilmi, mis on valitud Karlovy Vary, Toronto, Ateena ja teiste rahvusvaheliste filmifestivalide võistlusprogrammidesse.

Filmi operaator on Rein Kotov, helilooja Arian Levin, monteerija Tambet Tasuja, kunstnik Kristina Lõuk, helirežissöör Ivo Felt ja produtsent Piret Tibbo-Hudgins.

Tootja: Allfilm

Levitaja: Allfilm


Levitaja: Allfilm OÜ
Lavastaja: Toomas Hussar
Osatäitjad: Juhan Ulfsak, Raivo E. Tamm, Elina Reinold, Üllar Saaremäe, Hendrik Toompere Jr
Links: Ametlik kodulehekülg, Seenelkäik Facebookis!, Toronto festivali "Seenelkäigu" tutvustus


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.