Vaikse ookeani võitlus

Vaikse ookeani võitlus

Pacific Rim

2h 11min  |  Märul, Ulmefilm  |  Kinodes alates: 12.07.2013

Tunnustatud režissöör Guillermo del Toro lavastajakäe alt jõuab kinoekraanidele Warner Bros. Pictures ja Legendary Picturesi linalugu VAIKSE OOKEANI VÕITLUS.

Meresügavustest ilmub ühtäkki hordide kaupa elukaid, keda kutsutakse Kaijuks. Algab sõda, mis röövib miljoneid elusid ja kulutab mõne aastaga kogu inimkonna ressursid. Hiiglasliku Kaijuga võitlemiseks luuakse erirelv: hiigelrobotid, mida kutsutakse Jaegeriteks. Neid juhib korraga kaks pilooti, kelle meeled on närviühenduste kaudu seotud. Kuid Jaegeritest pole Kaijule erilist vastast. Inimkond on hukkumise äärel. Üle ei jää muud, kui tuleb abi paluda kahelt üpris ebatõenäoliselt kangelaselt - põhjakäinud ekspiloodilt (Charlie Hunnam) ja kollanokast kursandilt (Rinko Kikuchi), kelle ülesandeks on juhtida legendaarset, kuigi pealtnäha iganenud Jaegerit. Ainult nemad kaks on veel inimkonna viimases lootuseks, et apokalüpsisest pääseda.

Oscari-nominent Guillermo del Toro (“Paani labürint”) on eepilise ulmepõneviku lavastanud Travis Beachami (“Titaanide kokkupõrge”) ja enda kirjutatud stsenaariumi ja Beachami süžee põhjal. Produtsentideks on Thomas Tull, Jon Jashni, del Toro ja Mary Parent, tegevprodutsendiks Callum Greene.

Peaosas Charlie Hunnam (telesari “Anarhia pojad”), Idris Elba (“Thor”), Rinko Kikuchi (“Vennad Bloomid”), Charlie Day (“Vastikud ülemused”) ja Ron Perlman (“Hellboy” filmid). Kaasa teevad ka Robert Kazinsky, Max Martini, Clifton Collins Jr., Burn Gorman, Larry Joe Campbell, Brad William Henke ja Diego Klattenhoff.

Del Toro loovtiimi kuulub Oscari-võitjast operator Guillermo Navarro, kunstiline juht Andrew Neskoromny, monteerija Peter Amundson ja kostüümikunstnik Kate Hawley.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Guillermo del Toro
Osatäitjad: Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Rob Kazinsky
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid