Üks päev

Üks päev

One Day

1h 48min  |  Komöödia, Draama, Romantika  |  Kinodes alates: 04.11.2011

Kakskümmend aastat. Kaks inimest...

Emma Morley (Anne Hathaway) on põhimõttekindel ja ambitsioonikas töölisklassitüdruk, kes unistab maailma paremaks muutmisest. Dexter Mayhew (Jim Sturgess) on varakas südametemurdja, kes tahab muuta maailma enda mängumaaks.

Emma ja Dexter veedavad koos oma ülikooli lõpupäeva – 15. juuli 1988. aastal ning sellest päevast saab alguse terve elu kestev sõprus. Järgneva kahekümne aasta vältel näeme Emma ja Dexteri suhte pöördelisi hetki samal päeval – 15. juulil. On nad siis sel päeval koos või lahus, kulgeme koos Emma ja Dexteriga läbi nende sõpruse ja tülide, lootuste ja mahamagatud võimaluste, naeru ja pisarate. Keset seda rännakut taipavad nad, et on otsinud ja oodanud midagi, mis on olnud kogu aeg nende kõrval olemas. Kui Emma ja Dexter lõpuks oma 1988. aastal koosveedetud päeva tähendust taipavad, lepivad nad viimaks nii armastuse kui ka eluga.

Peaosades Oscari-nominent Anne Hathaway („Armastus ja teised uimastid“, „Saatan kannab Pradat“) ja Jim Sturgess („21“).

Lavastaja Lone Scherfigi (parima filmi Oscarile kandideerinud draama “Haridus” režissöör) uue filmi “Üks päev” on ekraanile kohandanud David Nicholls oma samanimelise rahvusvahelise bestselleri alusel.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Lone Scherfig
Osatäitjad: Jim Sturgess, Anne Hathaway, Patricia Clarkson, Romola Garai, Phoebe Fox, Ken Stott
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid