Võitleja
Warrior (2011)
Žanr: Draama, märul
Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud
|

OSCARI NOMINENT!

PARIM MEESKÕRVALOSA - NICK NOLTE

Filmimaailma tõusvad tähed Tom Hardy ja Joel Edgerton kehastavad kaht teineteisest võõrdunud venda, kel seisab ees elu suurim võitlus. "Võitleja" on tunnustatud režissööri Gavin O‘Connori („Ime“) liigutav ja sütitav põnevusdraama.

Traagilisest minevikust painatud merejalaväelane Tommy Conlon (Hardy) tuleb pärast 14 aastat teenistuses esimest korda koju, et isa (Nick Nolte) abiga treenida läbi aegade suurima auhinnarahaga sportliku vabavõitluse ürituseks nimega „Sparta“. Endine wrestlingu-imelaps Tommy sihib tšempionitiitlit, tema vend Brendan - endisest MMA-võitlejast õpetaja - naaseb aga tagasi võitlusringi, et aidata oma pere välja rahamuredest. Brendani uskumatu tõus peksupoisist tiitlipretendendiks viib vältimatu kokkupõrkeni Tommyga. Kaks venda peavad uskumatult sütitaval ja unustamatul võitlusmatšil vastu astuma nii teineteisele kui ka oma probleemidele.

"Võitleja" on kui innustav ülistus lunastusele, leppimisele ja vaimujõule, aga ühtlasi ka liigutav tunnistus vastupidavatest peresidemetest.

Osades Tom Hardy (peagi kinolinale jõudev "Pimeduse rüütli tagasitulek", "Algus", "Allatulistatud Black Hawk"), Joel Edgerton ("Loomariik", "Star Wars: Osa III"), Jennifer Morrison ("Dr House", "Star Trek") ja Nick Nolte ("Troopiline kõu", "Peenike punane joon").

Režissöör: Gavin O'Connor

Stsenaristid: Gavin O’Connor, Anthony Tambakis ja Cliff Dorman

Kinodes alates: 16.09.2011
Filmi pikkus: 2h 19 min
Lavastaja: Gavin Connor
Tootja: Lions Gate Films
Levitaja: ACME FILM OÜ