Sõida vihaga

Sõida vihaga

Drive Angry

1h 44min  |  Märul, Põnevik  |  Kinodes alates: 25.02.2011

Nicolas Cage kehastab põrgulikus põnevikus SÕIDA VIHAGA karastunud kurjategijat Miltonit, kes põgeneb vanglast, et saada veel viimane võimalus lunastuseks. Tal on aega kõigest kolm päeva, et peatada tema tütre mõrvanud sekti, mis plaanib tema tillukese tütretütre ohverdamisriitust. Miltoni viha peab ületama inimvõimete piirid, et päästa tema viimane side inimlikkusega.

Temaga liitub Piper - noor, seksikas ja kiire taibuga ettekandja, kes ärandab Miltoni aitamiseks oma kallima kirsipunase muskelauto. Need kaks asuvad jälitama karismaatilist sektijuhti Jonah Kingi ja tema järgijaid. King on valmis iga ustava jüngri Miltoni ’71 Challengeri rataste alla tõukama, et viia täide oma saatus ja päästa valla põrgu.

Verejanuline sekt on aga Miltoni väiksemaid muresid. Tal on kannul ka politsei. Mis veelgi hullem - salapärane mõrtsukas, keda tuntakse Raamatupidaja nime all. Raamatupidaja teab Miltoni kavatsusi, ent ei hooli neist karvavõrdki. Ta jahib Miltonit metsiku innuga mööda Ameerika lõunaosariikide kõrvalisi teid.

Puhta kütuse ja meeletu raevu abil tuleb Miltonil ja Piperil rinda pista Kingi käsilastega, kätte maksta Miltoni mõrvatud tütre eest ja päästa tütretütar enne, kui kustub viimanegi lootusesäde lunastuseni jõudmiseks.

Peaosas Oscari-võitja Nicolas Cage („Lahkudes Las Vegasest“, „Rahvuslik aare“), Amber Heard („Ananassiekspress“), William Fichtner („Pimeduse rüütel“), Billy Burke („Videviku“ saaga) ja David Morse („Paranoia“).

Film on valminud režissöör Patrick Lussieri ja Todd Farmeri („Minu verine valentinipäev 3D“) kahasse kirjutatud stsenaariumi alusel.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid