Vastikud ülemused

Vastikud ülemused

Horrible Bosses

1h 38min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 08.07.2011

Juhtkonna kandidaat Nick (Jason Bateman) on orjanud 12-tunnistel tööpäevadel ja neelanud alla kõik, mida tema väärastunud meelega ülemus Harken (Kevin Spacey) talle ette söödab - seda kõike selleks, et saada väljateenitud ametikõrgendus. Nüüd on selge, et seda ei juhtu kunagi. Hambaarsti assistent Dale (Charlie Day) püüab iga hinna eest eneseväärikust säilitada, kui dr Julia Harris (Jennifer Aniston), seksuaalsusest nõretav ülemus, talle lakkamatult ligi ajab. Raamatupidaja Kurt (Jason Sudeikis) sai äsja teada, et firma uus ja korrumpeerunud omanik Pellit (Colin Farrell) kavatseb lisaks tema karjääri tuksikeeramisele toksiliste jäätmete sokutamist pahaaimamatute inimeste sekka.

Mida selliste ülemustega teha - üks on psühhopaat, teine meesteõgija ja kolmas täielik tohman? Kuna ameti mahapanek ei tule kõne allagi, tuleb sellised ülemused maamunalt pühkida. Kolm sõpra sepitsevad joomase pea ja endise kurjategija (Jamie Foxx) kõrges hinnas tänavatarkuse abil pealtnäha lollikindla plaani, et oma tööandjatest vabaneda... ja seda lõplikult. Kuid ka parimatest parimad plaanid on ainult nii lollikindlad, kui tarkpead nende taga.

Jason Bateman (“Probleemid paradiisis”), Charlie Day (“Kaugsuhe”) ja Jason Sudeikis (“Linnaluba”) kehastavad kolme südamepõhjani õnnetut töötajat; Jennifer Aniston (“Minu liba-abikaasa”), Colin Farrell (“Palgamõrvarid Brügges”) ja kahekordne Oscari-võitja Kevin Spacey (“Tabamatu ilu,” “Mehed, kes jõllitavad kitsesid”) aga nende vastikuid ülemusi. Oscari-võitja Jamie Foxx (“Ray”) on salasepitsejate õpetaja, kaasa löövad ka tuntud headuses veterannäitleja Donald Sutherland ja Julie Bowen. Komöödia VASTIKUD ÜLEMUSED režissöör on Seth Gordon (“Neljad jõulud”).


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Seth Gordon
Osatäitjad: Jason Bateman, Steve Wiebe, Kevin Spacey, Charlie Day, Colin Farrell, Lindsay Sloane, Michael Albala, Jamie Foxx, Jennifer Aniston, Julie Bowen, Jason Sudeikis, Donald Sutherland, Reginald Ballard
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid