Lammutaja Ralf

Lammutaja Ralf

Wreck-It Ralph

1h 41min  |  Komöödia, Animatsioon  |  Kinodes alates: 25.01.2013

Disney stuudio uusima animafilmi LAMMUTAJA RALF peategelaseks on 30 pikka aastat ühes mänguautomaadis kohusetundlikult pahalase rolli täitnud Ralf, kelle ülesandeks mängu sees on... lammutada kõike, mis ette juhtub. Seda ainult selleks, et välja saaks ilmuda mängu kangelane Parandaja Felix, et kõik tema poolt lõhutu ära parandada.

Ralf on aga õrna hingega, vääriti mõistetud tegelane, kes on tüdinud olemast paha. Ja mida suuremaks tüdimus tõuseb, seda suuremaks muutub ka soov...kangelaseks saada. Ja seda iga hinna eest. Olgu selleks kasvõi vaja omaenda mäng hüljata, et teistesse mängudesse kangelase rolli otsima minna. Kuidas see tal õnnestub, see selgub kinodes...

LAMMUTAJA RALF linastub kinodes 3D-versioonis ning dubeerituna eesti ja vene keelde. Eestikeelses versioonis on tegelastele oma hääle andnud Tõnn Lamp (Ralf), Elisabet Reinsalu (Vanilla Suhkrusai), Priit Võigemast (Felix), Tiit Sukk (Kunn Kompu), Elina Pähklimägi (Seersant Calhoun), Nele-Liis Vaiksoo (Taffyta Trühvelkomm), Raivo Rüütel, Erki Laur, Indrek Taalmaa, Peeter Tammearu, Sergo Vares, Karol Kuntsel, Tiina Rebane, Rasmus Kaljujärv, Andres Mähar, Allan Kress, Sonja Kõrvits, Tanel Saar, Jens-Patrik Rand, jt.

LAMMUTAJA RALF dubleeriti eesti keelde helistuudios Orbital Vox. Dublaažirežissöör oli Margo Teder ja produtsendiks Jette Aus.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Rich Moore
Osatäitjad: John C. Reilly, Sarah Silverman, Stefanie Scott
Links: Kodulehekülg Facebookis, Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid