Raudmees 3

Raudmees 3

Iron Man 3

2h 12min  |  Märul, Seiklus  |  Kinodes alates: 25.04.2013

NB! Seoses Raudmehe tagasitulekuga naaseb Tallinnas suurele ekraanile kogu Raudmehe saaga: 22.-24. aprillil algusega kl 19.00 toimuvad Coca-Cola Plaza 2. saalis filmide RAUDMEES (2008), RAUDMEES 2 (2010) ja TASUJAD (2012) Feel the Difference erilinastused!

RAUDMEES 3 jätkab ülemaailmse lemmiku miljardär-leiutaja-superkangelase Tony Starki ehk Raudmehe eepilisi ning kinoekraani väärilisi seiklusi.

Hulljulge ja ülbe, kuid geniaalne ja vaimukas suurtööstur Tony Stark (Robert Downey Jr) seisab värskes filmis silmitsi uue vaenlasega (Ben Kingsley), kelle kurjuse haare näib olevat piiritu. Kui kogu Starki isiklik maailm verivaenlase käe läbi hävitatakse, asub ta piina- ja seiklusrikkale otsingule, et süüdlased üles leida. See teekond paneb pidevalt proovile Raudmehe südikuse ja põhimõttekindluse. Olles nurka surutud, peab Stark hakkama saama vaid algvarustusega ning usaldama oma leidlikkust ja instinkte, et päästa oma lähedased. Selle eepilise võitluse käigus leiab Stark aga vastuse küsimusele, mis on teda juba kaua kummitanud: kumb teeb temast tegelikult superkangelase – kas kõrgtehnoloogiline raudrüü või mees ise?

Marveli populaarne koomiksikangelane Tony Stark/Raudmees on tagasi Robert Downey Jr’i („Sherlock Holmes“, „Troopiline kõu“) kehastuses. Samuti naasevad ekraanile Gwyneth Paltrow („Andekas hr Ripley“, „Seitse“), Don Cheadle („Hotell Rwanda“, „Oceani 11 – kõrged panused“) ja Jon Favreau ("Raudmees" ja "Raudmees 2"). Raudmehe vaenlasena esineb legendaarne Sir Ben Kingsley („Schindleri nimekiri“, „Gandhi“) ning talle sekundeerivad Guy Pearce („Memento“, „Piinakamber“) ja James Badge Dale ("Häbi", "Kahe tule vahel").

Filmi režissööriks on märulikomöödia „Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis“ lavastaja ja „Surmarelva“ filmide stsenarist Shane Black.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Shane Black
Osatäitjad: Robert Downey Jr, Guy Pearce, Ben Kingsley, Gwyneth Paltrow, Rebecca Hall, Adam Pally
Links: Raudmees @ Facebook


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.