Põrguline: kättemaksu hing

Põrguline: kättemaksu hing

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

1h 35min  |  Märul, Põnevik  |  Kinodes alates: 23.03.2012

Endine kaskadöör Johnny Blaze (Nicolas Cage) varjab end Ida-Euroopas ning võitleb jätkuvalt needusega, mis muudab ta kurjuse läheduses leegitseva pealuuga Põrguliseks. Ent ühel päeval langeb talle taas kohustus päästa maailm. Selle ülesande lahendamiseks otsustab Blaze ühendada jõud munk Moreau'ga ning koos üritavad nad päästa ühe poisi ja tema ema elu kuradi enda käest.

Vanakuradil on aga varuks eriti kavalad trikid. Ta veenab noort mustlasnaist andma talle oma sündimata poeg, et tema abil siis hiljem maapealne põrgu valla päästa. Seega on Blaze'il enamgi põhjust saada üle oma identiteedikriisist ja kasutada deemonit endas saatanaga ning tema käsilastega võitlemiseks.

Nicolas Cage on taas kinoekraanidel Johnny Blaze'ina plahvatuslikus action-filmis “Põrguline: kättemaksu hing” ning sedakorda jõuab ta vaatajate ette 3D-s!

Filmi režissöörid Mark Neveldine ja Brian Taylor on juba ammu otsinud uut väljakutset, et luua absoluutselt viimase piirini viidud action-film, nagu seda oli ka nende suurhitt “Adrenaliin” (Crank). Ja just seda neile pakubki uus Põrgulise lugu, kus nad saavad ühendada oma seiklusliku lähenemise Nicolas Cage'i tasemel näitlejaga. Kui režisööridelt küsiti, et millised on nende tulevikuplaanid, siis nad naljatasid: “Võibolla loome veel põnevama ja seikluslikuma vastasseisu oma järgmises projektis – Põrguline vs Chev Chelios ("Adrenaliini" peategelane). Ja nad mõlemad on leekides!”

Enne seda aga saavad müstika ja actioni-fännid nautida filmi “Põrguline: kättemaksu hing” kinodes juba 23. märtsist.

Lisaks Cage'ile teevad kaasa Idris Elba ("Thor"), Ciaran Hinds ("John Carter", "Rooma"), Christopher Lambert ("Highlander") jt.


Levitaja: Sonatiin
Lavastaja: Mark Neveldine, Brian Taylor
Osatäitjad: Nicholas Cage, Ciarán Hinds, Idris Elba
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid