Unelmate kodu

Unelmate kodu

Dream House

1h 32min  |  Draama, Põnevik, Müsteerium  |  Kinodes alates: 14.10.2011

Öeldakse, et igal majal on omad mälestused. Üks mees on valmis kodu hävitama, et mälestustest vabaneda.

Pahaaimamatu perekond kolib majja, milles pandi toime võikad mõrvad, ning avastab peagi, et on sattunud tapja järgmiseks sihtmärgiks. Edukas kirjastaja Will Atenton (Daniel Craig) jätab töö New Yorgis ja kolib koos oma naise Libby (Rachel Weisz) ning kahe tütrega kummalisse Uus-Inglismaa linnakesse. Uut elu sisse seades saavad nad õige pea teada, et nende täiuslikus kodus tapeti kunagi ema koos lastega. Terve linn peab süüdlaseks ellujäänud abikaasat. Will asub tragöödia tagamaid lähemalt uurima ning saab ainsa niidiotsa hukkunud perega tihedalt läbi käinud naabrilt - Ann Patersonilt (Naomi Watts). Will ja Ann püüavad kohutavat mõistatust kildhaaval kokku panna ning avastavad, et unelmate kodu uusi omanikke ähvardab eelmiste elanike koletu saatus.

"Unelmate kodu" on haarav põnevusfilm, mille lavastajaks Jim Sheridan ("Isa nimel"). Osades Daniel Craig ("Kauboid ja tulnukad"), Rachel Weisz ("Constantine"), Naomi Watts ("Ring"), Marton Csokas ("xXx", "Sõrmuste isand") jt.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Jim Sheridan
Osatäitjad: Daniel Craig, Naomi Watts, Rachel Weisz, Marton Csokas, Claire Geare, Taylor Geare, Mark Wilson, Jonathan Potts
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid