Muppetid

Muppetid

The Muppets

1h 43min  |  Komöödia, Kogupere  |  Kinodes alates: 01.01.2012

OSCARI VÕITJA!

PARIM FILMILAUL - "Man or a Muppet" (Bret McKenzie)

Kunagi ammu oli maailma populaarseimaks lastesaateks "The Muppet Show", mille tegelaskujud eesotsas konn Kermiti ja Miss Piggyga tõid igal nädalal rõõmu miljonite laste südameisse. Nende hulka kuulub ka Walter, kes peab end maailma suurimaks muppetite fänniks. Koos parima sõbra Gary (Jason Segel) ja tolle pruudi Maryga (Amy Adams) rändavad nad oma koduks olevast Väikelinnast Los Angelesse, et külastada ka stuudiot, mille seinte vahelt "Muppet Show" omal ajal eetrisse läks. Paraku on kunagisest hiilgusest järel ainult riismed ning lisaks sellele plaanib kurikaval miljonär Tex Richman (Chris Cooper) Muppetite maja üleüldse ära lammutada, sest selle alt leiti naftat. Ainus võimalus selle ärahoidmiseks on koguda 10 miljonit dollarit, aga selleks tuleb vana kamp kiiresti kokku ajada, sest aega on ainult mõned päevad. See pole aga kerge ülesanne, sest näiteks Miss Piggy töötab Pariisis, ajakirja Vogue toimetuses, nende bändi trummar Elajas on ühes Santa Barba kliinikus viharavil, teistest rääkimata. Sellegipoolest ei kavatse Kermit, Walter, Gary ega Mary alla anda, sest maailm vajab laulu ja naeru!

"Muppetid" on lustiline koguperekomöödia, mille stsenaristiks ja üheks peaosatäitjaks on kunagise saate tuline fänn Jason Segel ("Gulliveri reisid", "Halb õpetaja") Filmi lavastas James Bobin ("Da Ali G Show", "Flight of the Conchords"). Osades Jason Segel ("Gulliveri reisid"), Amy Adams ("Nõiutud"), Jack Black ("Rokkiv kool"), Chris Cooper ("Mina, ma ise ja Irene"), Rashida Jones ("Kontor") jt.

Toreda üllatusena pakutakse vaatajatele enne "Muppetite" filmiseikluse algust nautimiseks ka uut lühianimatsiooni, mille tegelasteks on taas "Leluloost" tuttavad tegelased. Seiklus, kus Buzz Lightyear kogemata kombel Happy Mealiga kaasa antava mini-Buzziga kohad vahetab, kestab viis lustakat minutit.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: James Bobin
Osatäitjad: Jason Segel, Amanda Seyfried, Sarah Silverman, John Krasinski
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.