Halb õpetaja

Halb õpetaja

Bad Teacher

1h 32min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 12.08.2011

Mõni õps ei pane lihtsalt kahte. Näiteks Elizabeth (Cameron Diaz). Ta on ropu suuvärgiga, armutu ja sobimatu käitumise ning riietumisstiiliga. Ta joob, paneb narkotsi ja otsib rikast meest, et pääseda tüütust töölkäimisest. Kui kihlatu ta aga ootamatult maha jätab, kavatseb ta vallutada uue jõuka ja nägusa mehe (Justin Timberlake), võisteldes viimase tähelepanu pärast oma ülienergilise kolleegi Amyga (Lucy Punch). Kui Elizabeth peab ühtlasi tõrjuma sarkastilise kehalise kasvatuse õpetaja (Jason Segel) lähenemiskatseid, annavad tema pööraste plaanide tagajärjed paraja õppetunni tema õpilastele, kolleegidele ja talle endalegi.

"Halb õpetaja" on häbitu komöödia, mille lavastajaks Jake Kasdan ("Californication", "Freaks and Geeks") ning mille võttis üles Eesti mees, operaator Alar Kivilo ("Blind Side"). Osades Cameron Diaz ("Roheline vapsik"), Justin Timberlake ("Sotsiaalvõrgustik"), Jason Segel ("Unusta Sarah Marshall"), Lucy Punch ("Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut") jt.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Jake Kasdan
Osatäitjad: Cameron Diaz, Lucy Punch, Jason Segel, Justin Timberlake, Phyllis Smith, John Michael Higgins, Dave Allen, Jillian Armenante, Kaitlyn Dever
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid