Tähetolm

Tähetolm

Stardust

2h 10min  |  Seiklus  |  Kinodes alates: 19.10.2007

Noormees nimega Tristan (Charlie Cox) unistab sellest, et võita ilusa, ent külma Victoria (Sienna Miller) süda. Selleks asub ta ohtlikule teekonnale, et tuua oma unistuste tüdrukule langenud täht. Charliel pole aga aimugi, et täht on muutunud kauniks tüdrukuks nimega Yvaine (Claire Danes).

Tristan pole aga sugugi ainus, kes tähte otsib. Vana õela kuninga (Peter O’Toole) neli poega (ja nende kolme surnud venna vaimud) vajavad tähte, et saada troonile. Lisaks neile ihkab tähte nõid Lamia (Michelle Pfeiffer), et end jälle nooreks muuta. Kõigi nendega võideldes kohtuvad Tristan ja Yvaine lendaval laeval tegutseva piraadikapten Shakespeare’i (Robert De Niro), varastatud asjade kaupmehe Ferdy (Ricky Gervais) ning paljude teiste värvikate kujudega.

”Tähetolm” on humoorikas romantiline seiklusfilm, mis peaks pakkuma midagi igaühele. Osades uustulnuk Charlie Cox (”Casanova”), Claire Danes (”Romero ja Julia”), Michelle Pfeiffer (”Peidus pinna all”), Robert De Niro (”Hea karjane”), Sienna Miller (”Alfie”), Peter O’Toole (”Araabia Lawrence”), Ricky Gervais (”Kontor”), Rupert Everett (”Armunud Shakespeare”) jpt. Lavastas Matthew Vaughn (”Layer Cake”).

Tähelepanu! Mittesoovitatav alla 6-aastastele lastele, sest filmis võib väiksemate laste jaoks esineda hirmutavaid stseene.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid