Hullud

Hullud

The Crazies

1h 41min  |  Draama, Märul, Ulmefilm, Põnevik, Õudus  |  Kinodes alates: 23.04.2010

Väikeses Ameerika kesklääne linnakeses elav abielupaar peab asuma võitlusse ellujäämise nimel, kui nende sõpru ja perekonda tabab salapärane hullumeelsus. Põhjavees peituv toksiin muudab elanikud arututeks tapjateks, kuid ametivõimud jätavad haigusest puutumatud kindlat hukku ootama.

Unistuste elust maalilises väikelinnas saab tõeline õudus, kui elanike seas algab ühtäkki pidurdamatu vägivallapuhang ning kohutavast verepulmast kasvab üleüldine anarhia. Epideemia vaoshoidmiseks võtab sõjavägi appi relvad, et takistada keda tahes linna sisenemast või sealt väljumast. Vähesed terved elanikud jäetakse hukule määratud mõrtsukate ja saatuse meelevalda.

Šerif David Dutton (Timothy Olyphant), tema lapseootel naine Judy (Radha Mitchell); meditsiinikeskuse assistent Becca (Danielle Panabaker) ja Duttoni abišerif Russell (Joe Anderson) on kunagises idüllilises, ent nüüdseks tundmatuseni muutunud linnakeses lõksus. Endisi naabreid ja sõpru ei saa usaldada, ametivõimud on linna hüljanud ja kartma peab võimalikku haigestumist. Käputäis inimesi on sunnitud ühte hoidma, et luupainajalikust olukorrast eluga välja tulla.

HULLUD on George Romero klassikalise õudusfilmi uusversioon.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Breck Eisner
Osatäitjad: Timothy Olyphant, Radha Mitchell, Joe Anderson, Danielle Panabaker, Christie Lynn Smith, Brett Rickaby, Preston Bailey, Joe Reegan, Glenn Morshower
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.