Harry Potter ja surma vägised: Osa 1

Harry Potter ja surma vägised: Osa 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I

2h 26min  |  Seiklus, Fantaasia, Müsteerium  |  Kinodes alates: 19.11.2010

Kinoajaloo edukaima sarja, Harry Potteri saaga seitsmes lugu “Harry Potter ja surma vägised” jõuab vaatajate ette kahe täispika filmina!

Esimese osa alguses püüavad Harry, Ron ja Hermione lahendada Voldemorti surematuse saladuse, et leida viis ta hävitamiseks. Omapead, ilma oma professorite nõuanneteta ning Dumbledore’i kaitseta, peavad kolm sõpra lootma üksteise peale rohkem kui kunagi varem. Ent nende ümber liiguvad juba pimeduse jõud, mis ähvardavad neid lahku kiskuda.

Samal ajal on võlurite maailm muutunud ohtlikuks paigaks, sest kardetud sõda on alanud. Voldemorti surmaõgijad on haaranud enda kontrolli alla nii võlukunstide ministeeriumi kui ka Sigatüüka kooli, vahistades kõik, kes neile vastu hakkavad. Surmaõgijatel on üks eesmärk: tabada Harry Potter ja viia ta Voldemorti ette… elusalt. Harry ei ole enam aga poisike ja etab, et viimaseks võitluseks on ta valmistunud alates päevast, mil astus esmakordselt sisse Sigatüüka kooli.

Lavastajaks on jälle David Yates (“Harry Potter ja Fööniksi ordu “Harry Potter ja segavereline prints”). Osades Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Tom Felton, Ralph Fiennes, Brendan Gleeson, Richard Griffiths, John Hurt, Jason Isaacs, Helen McCrory, Bill Nighy, Miranda Richardson, Alan Rickman, Maggie Smith, Timothy Spall, Imelda Staunton, David Thewlis, Julie Walters ja Bonnie Wright. “Harry Potter ja surma vägised – Osa 1” jõuab maailma kinodesse 19. novembril, “Osa 2” aga alustab 15. juulil 2011.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: David Yates
Osatäitjad: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Miranda Richardson, Frances de la Tour, Ralph Ineson
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.