Tasujad

Tasujad

The Avengers

2h 15min  |  Märul, Ulmefilm, Seiklus  |  Kinodes alates: 04.05.2012

"Tasujad" on kinoajaloo suurim superkangelaste kogunemine, kui ühes filmis saavad kokku Marveli legendaarsed kangelased Raudmees (Robert Downey Jr), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth), Kapten Ameerika (Chris Evans), Kullisilm (Jeremy Renner) ja Must Lesk (Scarlett Johansson). Kui ootamatu hädaoht ähvardab kogu maailma julgeolekut, saab salajase rahuvalveorganisatsiooni direktor Nick Fury (Samuel L. Jackson) aru, et tohutu katastroofi ärahoidmiseks on vaja erilist meeskonda.

Osades Robert Downey Jr. ("Sherlock Holmes"), Chris Evans ("Scott Pilgrim terve maailma vastu"), Mark Ruffalo ("Lastega on kõik korras"), Chris Hemsworth ("Star Trek"), Scarlett Johansson ("Tõlkes kaduma läinud"), Jeremy Renner ("Võimatu missioon: Variprotokoll"), Samuel L. Jackson ("Pulp Fiction"), Tom Hiddleston ("Sõjaratsu"), Stellan Skarsgard ("Lohetätoveeringuga tüdruk") jt. Filmi lavastajaks on Joss Whedon ("Serenity", "Buffy the Vampire Slayer", "Firefly") ning selle aluseks on Marveli koomiksisari "The Avengers", mis ilmus esmakordselt aastal 1963 ning on muutunud aja jooksul tõeliseks koomiksimaailma institutsiooniks.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Joss Whedon
Osatäitjad: Chris Evans, Robert Downey Jr, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Stellan Skarsgård, Jeremy Renner, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.