Robin Hood

Robin Hood

Robin Hood (2010)

2h 20min  |  Draama, Märul, Seiklus  |  Kinodes alates: 14.05.2010

See on lugu osavast vibukütist, kes teenib kuningas Richard Lõvisüdame armees. Pärast Richardi surma rändab Robin (Oscari-võitja Russell Crowe) Nottinghami, mis ägab korrupmeerunud sherifi võimu ning laastava maksukoorma all. Seal hakkab talle silma särtsakas lesk leedi Marion (Oscari-võitja Cate Blanchett), kes suhtub metsast ilmunud ristisõdija kavatsustesse esialgu väga skeptiliselt. Lootuses end tõestada kogub Robin enda ümber salga, mille liikmete oskused võitlejana on võrdväärsed ainult nende elujanuga.

Ent aastatepikkusest sõjast nõrgestatud Inglismaal on palju vaenlasi nii sise- kui välismaal, kes sepitsevad pidevalt salanõusid ning sellesse sündmustekeerisesse kistakse ka Robin ja tema mehed. Koos oma liitlastega peavad nad ära hoidma riigi libisemise verisesse kodusõtta ning taastama Inglismaa endise hiilguse ka juhul, kui ise selle eest kallilt maksma peaks.

”Robin Hood” on suurejooneline seiklusfilm mehest, kellest sai hiljem legend. Osades Russell Crowe (”Gladiaator”), Cate Blanchett (”Sõrmuste isand”), Mark Strong (”Sherlock Holmes”), William Hurt (”Vägivaldne minevik”), Matthew Macfadyen (”Uhkus ja eelarvamus”), Kevin Durand (”Teadmata kadunud”), Scott Grimes (”Kiirabihaigla”), Danny Huston (”Pimeduse äärel”), Max von Sydow (”Suletud saar”) jt. Lavastas Ridley Scott (”Gladiaator”), stsenaariumi kirjutas Oscari-võitja Brian Helgeland (”L.A.Confidential”).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Ridley Scott
Osatäitjad: Russell Crowe, Cate Blanchett, Max von Sydow, William Hurt, Mark Strong, Oscar Isaac, Danny Huston, Eileen Atkins, Mark Addy, Matthew Macfadyen
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.