Looraks

Looraks

Dr. Seuss' The Lorax

1h 26min  |  Animatsioon  |  Kinodes alates: 16.03.2012

Laheda animakomöödia "Mina, supervaras" tegijad toovad meie ette uhiuue linaloo nimega "Looraks", mille aluseks oleva lasteraamatu kirjutas Dr. Seuss, kelle raamatute põhjal on valminud sellised filmid nagu "Horton" ja "Grinch".

"Looraks" jutustab ühest ettevõtlikust 12-aastasest poisist, kes saab ühel päeval teada, et tema unistuste tüdruku südame võitmiseks on vaja leida.. ehtne puu. Ülesande muudab raskeks tõsiasi, et ühtegi puud pole enam alles ning terves linnas on kõik puud ja taimed plastikust ning täispuhutavad! Ehtsa, elava ja lõhnava puu leidmiseks peab poiss tutvuma muinasjutukangelaseks peetava Looraksiga. See on tohutusuurte vuntsidega pisikest kasvu ja pahur olevus, kel on tegelikult hea süda ja kes võitleb kõigest jõust selle eest, et tema maailm rumalate looduse hävitajate poolt lõplikult rikutud ei saaks.

Naljaka ja südamliku joonisfilmi "Looraks" eestikeelseteks häälteks on (rolli jaoks ideaalseid vuntse omav) Vladislav Koržets, Sergo Vares, Mikk Jürjens, Peeter Oja, Piret Kalda, Maria Klenskaja, Külli Reinumägi, Indrek Ojari, Ülle Kaljuste, Margus Tammela, Mart Mikk, Nele-Liis Vaiksoo, Rolf Roosalu, Dagmar Oja ja paljud teised.

Eraldi tasub ära märkida tõsiasi, et käesoleva filmiga teeb oma dublaazhidebüüdi superstaari-konkursi värskeim võitja Liis Lemsalu.

Eestikeelne versioon valmis stuudios Orbital Vox.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Chris Renaud, Kyle Balda
Osatäitjad: Zac Efron, Taylor Swift, Danny Devito, Betty White
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid