Hop

Hop

1h 36min  |  Komöödia, Animatsioon, Fantaasia, Kogupere  |  Kinodes alates: 01.04.2011

Lustakas koguperekomöödia "Hop" on segu mängufilmist ja tipptasemel arvutianimatsioonist. LJ on Lihavõttejänese teismeline poeg, kes pole sugugi huvitatud oma isa ameti ülevõtmisest. Seetõttu võtab jänkupoiss kätte ja põgeneb Hollywoodi, et viia ellu oma suur unistus: saada trummariks, saada oma bänd ja võtta vastu sellega vältimatult kaasnev kuulsus.

Los Angelesse jõudes kohtub ta juhuslikult töötu logardi Frediga (James Marsden), kes talle oma autoga otsa sõidab. Vigastust teeseldes sunnib LJ Fredi endale peavarju andma. Seda otsust peab too aga kiirelt kahetsema, sest rokkstaari karjäärist unistav jänes on kõige hullem külaline, keda endale saada võiks. Asi muutub ainult hullemaks, kui kohale jõuavad Roosad Baretid, Lihavõttesaare sihikindel eriüksus, kellele on tehtud LJ iga hinna eest koju tagasi viia. Suured segadused ei lase end kaua oodata!

Filmi lavastas Tim Hill ("Alvin ja koopaoravad"), tootjaks on Chris Meledandri ("Mina, supervaras"). Osades James Marsden, Kaley Cuoco, Elizabeth Perkins, Gary Cole, David Hasselhoff jt.

Eestikeelsele versioonile andsid oma hääle Priit Võigemast, Tiit Sukk, Jaan Rekkor, Venno Loosaar, Tarmo Männard, Mihkel Raud, Anne Reemann, Erki Aule, Kerttu Aer jt. Dublaazhi rezhii Veiko Anvelt, eestikeelne versioon valmis stuudios ORBITAL VOX.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Tim Hill
Osatäitjad: James Marsden, Russell Brand, Kaley Cuoco, Hank Azaria, Gary Cole, Elizabeth Perkins, Hugh Laurie, Tiffany Espensen, David Hasselhoff, Chelsea Handler
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid