Õhus

Õhus

Up in the Air

1h 49min  |  (none), draama-komöödia  |  Kinodes alates: 29.01.2010

6 OSCARI NOMINENT!

PARIM FILM

PARIM MEESPEAOSA (George Clooney)

PARIM NAISKÕRVALOSA (Anna Kendrick, Vera Farmiga)

PARIM MUGANDATUD STSENAARIUM

PARIM LAVASTAJA

6 KULDGLOOBUSE NOMINENT!

KULDGLOOBUSE VÕITJA - PARIM STSENAARIUM!

“Enne teiste aitamist kinnitage enda turvavöö.”

Ryan Bingham (George Clooney) on suurema osa ajast lennus. Tema teeneid kasutavad firmad, kus toimuvad suured ümberkorraldused, millega kaasneb hulga töökohtade kadumine. Kui juhatus ei taha ise oma töötajatele halbu uudiseid edastada, kutsutakse kohale Ryan Bingham. Kogu ta elu mahub käsipagasisse ning ta naudib neljatärni-mugavust lennujaamades, hotellides ja rendiautodes, omamata oma elus midagi tõelist.

Just siis, kui Ryan tutvub sarnase “ringilendajaga” (Vera Farmiga), otsustab tema ülemus (Jason Bateman) proovida noore innuka tõhususeksperdi (Anna Kendrick) programmi, mis tooks Ryani jäädavalt maa peale. Väljavaade istuda ühes kohas mõjub mehe jaoks vägagi hirmutavalt, kuid samas sunnib teda järele mõtlema, mida tähendab, kui inimesel on kodu.

“Õhus” on 2009. aasta kiidetuim film, enam kui 100 (!) 4-tärni arvustust saanud teos, mis kandideerib hetkel 6 Oscarile. Osades George Clooney (“Mehed, kes jõllitavad kitsesid”), Vera Farmiga (“Kahe tule vahel”), Anna Kendrick (“Videvik”), Jason Bateman (“Probleemid paradiisis”), JK Simmons (“Põletada pärast lugemist”), Zach Galifianakis (“Pohmakas”), Sam Elliott (“Kuhu kadusid Morganid?”), Danny McBride (“Ananassiekspress”), Melanie Lynskey (“Kaks ja pool meest”) jt. Lavastas Jason Reitman (“Juno”, “Täname suitsetamast”), Walter Kirni romaani ainetel kirjutasid stsenaariumi Jason Reitman ja Sheldon Turner.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Jason Reitman
Osatäitjad: George Clooney, Anna Kendrick, Vera Farmiga


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid