Üles

Üles

Up

1h 42min  |  Animatsioon  |  Kinodes alates: 07.08.2009

5 OSCARI NOMINENT!

PARIM FILM

PARIM ANIMAFILM

PARIM FILMIMUUSIKA

PARIM ORIGINAALSTSENAARIUM

PARIM HELIMONTAAŽ

KAHE KULDGLOOBUSE VÕITJA!

PARIM ANIMAFILM

PARIM FILMIMUUSIKA - MICHAEL GIACCHINO

See on südamlik, pööraselt naljakas lugu 78-aastasest õhupallimüüjast Carl Fredricksenist, kes teeb ühel päeval teoks oma eluaegse unistuse söösta suurtesse seiklustesse. Selleks seob ta oma maja külge tuhandeid õhupalle ja lendab Lõuna Ameerika dzhunglitesse. Täit rõõmu unistuse täitmisest segab aga kogemata reisile kaasa sattunud 8-aastane looduseuurija Russell, kes pole oma elus seni kordagi loodusesse sattunud! Üheskoos rändavad nad kadunud maailma, kus kohtuvad kummaliste, eksootiliste ja üllatavate kujudega ning ületavad ühe võimatuna näiva takistuse teise järel.

Ohtralt Oscaritega pärjatud Pixari stuudio 10. täispikk animafilm on ühtlasi esimene, mis valmis 3D-formaadis. Filmi lavastas Pete Docter (“Kollide kompanii”), kõik tegelased räägivad sulaselges eesti keeles! Eestikeelse versiooni kesksetes osades Tõnu Aav, Priit Võigemast, Aarne Üksküla ja paljud teised! Filmi dubleerib eesti keelde helistuudio Orbital Vox ("Jääaeg 2", "Autod", Jahihooaeg", "Ratatouille", "Wall-E").

las pilt räägib ise enda eest:ent see pole veel kõik, meil on 3 klippi ka! kõik selges eesti keeles ja kui nende peale klikkida, saab suurema pildi!

Esmaabi:Looduse kutse:Linnulõks:


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.