Adventureland - pöörane suvi

Adventureland - pöörane suvi

Adventureland

1h 47min  |  Romantiline komöödia  |  Kinodes alates: 01.07.2009

On 1987. aasta suvi ning värskelt keskkooli lõpetanud James Brennan (Jesse Eisenberg) ei jõua ära oodata oma unistuste reisi Euroopasse. Siis aga selgub, et ta vanemad (Wendie Malick ja Jack Gilpin) on rahalistes raskustes ega kavatsegi tema reisiplaane toetada. Pärast lugematuid äraütlemisi ei jää Jamesil muud valikut kui minna suveks tööle kohalikku lõbustusparki “Adventureland”.

Unusta saksa õlu, maailmakuulsad muuseumid ja kenad prantsuse tüdrukud! Selle poisi suvi on nüüd täis sõjakaid isasid, pehmeid pandasid ja kisendavad lapsi, kes on söönud liiga palju suhkruvatti. Jamesi õnneks kujuneb võimalikust luupainajast midagi hoopis enamat ja kenamat ning seda suuresti tänu lummavale Em’ile (Kristen Stewart), kes suvel sealsamas tööl käib.

“Adventureland – pöörane suvi” on vaimukas ja natuke nostalgiline suvekomöödia, kus ei puudu ka väike annus romantikat. Osades Jesse Eisenberg (“The Squid and the Whale”), Kristen Stewart (“Videvik”), Ryan Reynolds (“Ettepanek”), Martin Starr (“Kõht ette”), Bill Hader (“Superbad”), Kristen Wiig (“Saturday Night Live”) jt. Lavastajaks ja stsenaristiks on Greg Mottola (“Superbad”), kelle lugu toetuvat suures osas isiklikele kogemustele.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Greg Mottola
Osatäitjad: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Ryan Reynolds, Michael Zegen


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.