Coraline ja salajane uks 3D

Coraline ja salajane uks 3D

Coraline 3D

1h 41min  |  Fantaasia  |  Kinodes alates: 13.05.2009

Tüdrukutirts Coraline avastab oma uues kodus salajase ukse, mille taga ootab teistsugune versioon tema enda elust. Kõik on justkui samamoodi, ainult palju parem: isal on aega oma lapsega tegeleda, ema varitab köögis maitsvaid küpsetisi ning keegi pole väsinud ega tujutu.

Ühel hetkel muutub see fantastiliselt värviline ja üllatusterohke maailm siiski ohtlikuks ning kui Coraline’i võlts ”teine ema” tahab ta igaveseks enda juurde jätta, peab tüdruk lootma iseenda kangekaelsusele, julgusele ning naabritele ja rääkivale mustale kassile, et päästa oma tõelised vanemad ja ja jõuda tagasi koju.

Neil Gaimani bestselleril põhinev muinaslugu ”Coraline ja salane uks” on esimene täisdigitaalne täispikk nukufilm, mis üles võetud 3D-formaadis. Fantaasiarikka ning auahne ettevõtmise taga seisab lavastaja Henry Selick (”The Nightmare Before Christmas”). Tegelastele andsid oma hääle Dakota Fanning (”Charlotte koob võrku”), Teri Hatcher (”Meeleheitel koduperenaised”), Ian McShane (”Surmaralli”), Jennifer Saunders (”Täitsa hullud”), Keith David (”Kõiges on süüdi Mary”) jt.

INGLISE KEELES, EESTI- JA VENEKEELSETE SUBTIITRITEGA.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.