Soovide puu

Soovide puu

1h 30min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 12.12.2008

Noor maatüdruk Liina tahab alustada oma elu. Lootes linnas paremaid võimalusi leida, sõidab ta Tallinnasse oma sugulase Ave juurde. Talle võõras linnas kohtub Liina erinevate mikromaailmadega, mille asukateks on rohkem või vähem kentsakad inimesed meie ümbert. Nad kõik soovivad midagi, on kuhugi teel. Nende soovide ja reaalsuse kokkupõrkel tekib absurdimaigulisi ja kurbnaljakaid olukordi.

Kohanemisraskustega maadeldes leiab Liina lõpuks selle, mis aitab tal edasi minna, selle, mida ta tegelikult otsima tuli – iseenda.Film ”Soovide puu“ on visuaalselt elamusrikas must komöödia, mis kirjeldab kergelt karikatuurses võtmes meid igapäevaselt ümbritsevaid inimesi ja tänapäevaelu situatsioone, pakkudes mõnusat äratundmisrõõmu nii noorele kui vanemale generatsioonile.

Osades Elina Pähklimägi, Marilyn Jurman, Ago Soots, Erki Laur, Andres Tabun, Elina Reinold, Margus Grosnõi, Anneli Rahkema, Raimo Pass, Robert Śimuk ja paljud teised. Lavastaja Liina Paakspuu, operaator Mait Mäekivi, stsenarist Martin Algus, produtsent Karin Reinberg-Shestakov.


Levitaja: Revolver Film


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.