8.11.2021, Cinema Club, Movie News

Buduaar kutsub "Gucci tragöödia" esilinastusele 25. novembril

Buy or Reserve Tickets

Koostöös ajakirjaga Buduaar toimub Coca-Cola Plazas tõeliselt mõnus filmikohting sõbrannadele!

Eriüritusel Buduaar kutsub kinno aitavad meeleolu luua erinevad naiselike toodete esitlused ning kingikotid kõikidele külastajatele. Enne filmi algust loositakse välja hulgaliselt auhindu. Seega võta sõbrad ja sõbrannad kaasa ja ühine meie glamuurse filmiõhtuga! 

Novembrikuu eriüritus toimub kauaoodatud glamuurse krimidraamaga "Gucci tragöödia".

Buduaari erilinastus leiab aset 25. novembril kell 18.00. Piletid leiad SIIT!

 

"Gucci tragöödia"

Gucci nimi kõlas nii magusalt, nii võrgutavalt... Luksuse, stiili, võimu sünonüüm. Kuid see oli ka nende needuseks. See on üle kolme aastamkümne libisev šokeeriv lugu armastusest, reetmisest, langemisest ja kättemaksust, mis viisid jõhkra mõrvani ühes maailma kuulsaimas moeimpeeriumis.

"Gucci tragöödia" aluseks on Sara Gay Fordeni bestseller "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed". Skandaalne lugu sellest, mida üks võib tähendada üks nimi, mis on selle väärtus ning kui kaugele on üks perekond kontrolli sälitiamise nimel valmis minema. Osades Adam Driver ("Viimane duell"), Oscari-võitja Al Pacino ("Ristiisa"), Camille Cottin ("Killing Eve"), Jack Huston ("Fargo"), Oscari-võitja Jared Leto ("Dallas Buyers Club"), Oscari-võitja Jeremy Irons ("Watchmen"), Oscari-võitja Lady Gaga ("Täht on sündinud"), Reeve Carney ("Penny Dreadful") ja Salma Hayek ("Igavesed"). Lavastas Ridley Scott ("Gladiaator", "Viimane duell").

 

Treiler