Cinema Club, Movie News

Juuli Kuufilm on "Mamma Mia! Siit me tuleme taas"

|
Ülemaailmselt armastatud muusikalifilmi „Mamma Mia!“ teine osa Sinu kinos alates 18. juulist.

Ole valmis laulma ja tantsima, nutma ja naerma – "Mamma Mia! Siit me tuleme taas!" on unustamatu tunderikas muusikamöll armastatud ABBA laulude rütmis.  Kuufilmi esilinastus Coca-Cola Plazas 18. juulil kell 20.45.

On möödunud 10 aastat ajast, mil viimati päikeselisel Kalokairi saarel ABBA laulude pillerkaarist osa saime. Heatuju-filmil „Mamma Mia!“ on aeg tulla taas! Ühine selle naerust rõkkava tantsu- ja laulupeoga ning saa teada, kuidas armastatud kangelanna Donna imeline Kreeka-seiklus alguse sai. 

Loobunud suurlinna elust naaseb Donna (Meryl Streep) tütar Sophie (Amanda Seyfried) imekaunile Kreeka saarele, et valmistada ette uue hotelli avamine. Pidustuste eelse sagina käigus mõistab Sophie, et on lapseootel. Segaste tunnete tulvas avanevad mälestustelaekad ning Sophie saab teada nii mõndagi armsa ema Donna minevikust.

Miks noor Donna kunagi Kreekasse läks, millised olid tema suured unistused ning romantilised seiklused Billi, Harry ja Samiga. Ootamatult selgub, et hotelli avapeo toimumine on suure küsimärgi all, kuid just siis hakkavad saabuma külalised. Meeletu trallipidu saab hoo sisse ja üllatusi jagub kõigile.

Peaosatäitjad Meryl Streep, Amanda Seyfried, Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard, Julie Walters, Christine Baranski, Dominic Cooper. Esimesest osast tuttavate tegelastega ühineb suur hulk uusi osatäitjaid, kes kehastavad armastatud tegelaste noorpõlve versioone. Noore Donna rollis astub üles ülemeelik Lily James, sõbrannadena suurepärased Alexa Davies ja Jessica Keenan Wynn. Donna peikade noorpõlve versioone kehastavad ülikuumad noored näitlejad Jeremy Irvine, Hugh Skinner ja Josh Dylan. Kõrvalosades Andy Garcia, Cher jpt.          

"Mamma Mia! Siit me tuleme taas" juuli Kuufilmi esilinastus 18. juulil kell 20.45 Coca-Cola Plaza SCAPE saalis. Piletid leiad SIIT!

18. juulist Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.

Vaata treilerit: