5.11.2018, Events, Cinema Club, Movie News

"Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd" fännide esilinastus 13. novembril!

Ole valmis osa saama tõelisest maagiast, sest just Sina oled oodatud kauaoodatud suurfilmi fännide esilinastusele, et nautida filmi kõige esimeste seas.

Movie page

Hea sõber, 13. novembril oled oodatud „Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd“ fännide esilinastusele!

Maagilisele suurfilmile eelneb särav otseülekanne Londoni esilinastuse punase vaiba melust, kus kohal on ka filmiseeria suurimad staarid. 

Enne punase vaiba melu ja maagilist suurfilmi, on meil teile planeeritud suurepärane aktiviteet. Kohal on fotograafid, kes fantastilise õhtu jäädvustavad ning suurimad fännid on oodatud osalema temaatilistes kostüümides. Enne filmi oled oodatud osalema suures fänniviktoriinis!

Ajakava:

20:00 Avame uksed, toimub pildistamine ning naudime üheskoos värskeid treilereid
20:20 Sissejuhatus
20:30 Otseülekanne Londoni esilinastuse punaselt vaibalt
21:15 Fänniviktoriin uhkete auhindadega
21:30 „Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd“ fännide esilinastus

13. novembri eksklusiivse fännide esilinastuse piletid leiad SIIT!

Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd” on J.K. Rowlingu loodud "Fantastiliste elukate" seeria viiest seiklusloost järjekorras teine osa. 

Esimene film lõppes vägeva musta võluri Gellert Grindelwaldi (Johnny Depp) vahistamisega MACUSA (Ameerika Ühendriikide võlurikongressi) poolt, tänu Newt Scamanderi (Eddie Redmayne) kaasabile. Kuid nüüd on Grindelwald viinud oma ähvarduse täide ja põgenenud vanglast, et asuda koguma endale järgijaid, kes ei aimagi ta tegelikku plaani: viia läbi puhtavereliste võlurite ülestõus ning asuda kõigi lihtsurelike üle valitsema.

Selleks, et Grindelwaldi takistada, palub Albus Dumbledore (Jude Law) abi oma endiselt õpilaselt Newt Scamanderilt. Too annabki nõusoleku, aimamata, millised ohud ees varitsemas on. Üha enam lõhenevas võlurite maailmas kehtestatakse piire ning pannakse proovile ka lähimate sõprade ning pereliikmete ustavussidemed. 

Filmi osatäitjateks on näitlejate ansambel eesotsas Eddie Redmayne'i, Katherine Waterstoni, Dan Fogleri, Alison Sudoli, Ezra Milleri ning Jude Law' ja Johnny Deppiga. Lisaks teevad rolle Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, William Nadylam, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo ja Poppy Corby-Tuech.

Treiler