Tri Bogatayria and Heir to the Throne
Три богатыря и Наследница престола (2018)
Genres: Animation
Under 6 Not Recommended Under 6 Not Recommended
|

Vene vägilased Aljoša Popovitš, Dobrõnja Nikititš ja Ilja Muromets ei saa pikalt puhkust nautida. Seekord peavad nad vürsti korraldusel suunduma seitsme maa ja mere taha, et tuua Kiievisse ainukese troonipärija – imekaunis printsess.

Vürstiriigis on rahutud ajad, sest vürsti tervis on halvenenud. Kes hakkab õiglaselt riiki juhtima, kui vana vürst peaks manalateele minema? Kes peaks tõusma troonile? Lähisugulane, sõber või hoopis vööramaa printsess? See probleem vajab kiiresti lahendamist! Käivad jutud, et vürst sooviks troonipärijana näha vennatütart Zabavat, kelle on paraku vangistanud õel Vassili, kes ei kavatse printsessi vabastada. Lisaks soovib mees ise vürstiriiki valitseda. Paraku ei suudaks Kiievi vürsti sõjavägi Vassilit alistada, sellepärast ulatavadki vürstile abikäe kolm vägilast - Aljoša Popovitš, Dobrõnja Nikititš ja Ilja Muromets.

Kartmatu kolmik on korduvalt tõestanud oma lojaalsust vürtsile. Nad on pistnud rinda Šamahani vürstinnaga, seigelnud kaugetel maadel ja pidanud võitlust isegi merekuninga endaga.

Kolm vägilast ja õukonna ratsu Julius võtavad ette ohtliku teekonna, et päästa Kiievi vürstiriigi täieõiguslik troonipärija.

Release Date: 4.01.2019
Length: 1h 25 min
Director: Konstantin Bronzit
Distributor: Garsu Pasaulio irasai
Tri Bogatayria and Heir to the Throne
No shows available in selected area on selected date.