KINOPILETITE MÜÜGI- JA KASUTUSTINGIMUSED           

            1 Sa külastad Forum Cinemas kino

Klientidel lubatakse kinno siseneda ainult kehtiva kinopiletiga, mis esitatakse kino töötajale või skaneeritakse kino sisenemisväravas. Kino töötajatel on õigus küsida dokumenti, mille alusel soodustus piletile on saadud.

Filmiseansi ajaks peab mobiiltelefonide heli olema välja lülitatud või lennurežiimile seatud. Kinosaalis ei ole lubatud kasutada heli- ja videosalvestusseadmeid (kaasa arvatud, salvestusfunktsiooniga kaamerad ja mobiilseadmed). Külastajad ei tohi kaasa tuua või tarbida kinosaalis toiduaineid või jooke, mis on ostetud väljaspool kinoruume.

Forum Cinemas ei vastuta külastajate kaasa võetud isiklike esemete kaotamise, varguse või kahjustumise eest. Forum Cinemas jätab endale õiguse muuta või tühistada kinoseansi kellaaega või kuupäeva ilma ette teatamata.

Forum Cinemas jätab endale õiguse keelata kinno sissepääs või nõuda kõikide selliste isikute, kes ei järgi käesolevat Reeglistikku, viivitamatut lahkumist kinost ilma piletit hüvitamata.

 

            2 Sa ostad kinoseansile piletit

Forumcinemas.ee leheküljelt või mobiilirakendusest ostetud kinopiletid saadetakse kliendi esitatud e-posti aadressile. Kinopilet on QR-koodi põhine ja piletiga on võimalik siseneda kinno läbi turvaväravate skaneerides kinopiletil olevat QR koodi iseteenindusväravates või näidates seda kino teenindajale. Kinopileteid on võimalik ka välja printida kinos asuvatest iseteeninduskioskitest. Enne maksekeskkonda suunamist peab Klient veenduma, et valitud kino, piletite kuupäev ja arv ning kinoseansi kellaaeg on õiged. Pärast maksekeskkonnas tasumist tuleb Kliendil vajutada nupule „TAGASI KAUPMEHE JUURDE“. Juba ostetud pileteid tagasi ei osteta. Kui seanss tühistatakse või peatatakse, saab kinopiletid teise seansi vastu ümber vahetada.

Klient tasub kinopiletite eest ettemaksuna täies ulatuses ostukeskkonnas näidatud viisidel:

  • Forum Cinemas Kinkekaart
  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank
  • Visa/Mastercard (krediit)kaardimakse
  • Montonio universaalne pangalink
  • Swedbank universaalne pangalink

Kinopileti maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt Kliendi ja panga- või krediitkaardi väljastaja või makselahenduse pakkuja vahelisele lepingule. Tasumine toimub väljaspool rakendust vastava pangalingi või makselahenduse pakkuja turvalises keskkonnas.

 

 

 

Horizon: An American Saga - Chapter 1