Küpsisepoliitika

 

Mis on küpsised (inglise keeles cookies)?

Küpsised on väikesemahulised passiivsed tekstifailid, mis laaditakse teie arvutisse või muusse seadmesse veebilehte külastades. Küpsis aitab veebilehel meelde jätta teavet teie külastuse kohta, näiteks eelistatud keelt või kino ja muid seadeid. See võimaldab muuta veebilehe kasutaja eelistustele vastavaks.
 

Milleks me kasutame küpsiseid ja millist teavet me kogume?

Forum Cinemas AS veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad veebisaidil meelde jätta külastaja tehtud valikuid. Forum Cinemas AS tooteid ja teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad meil teenuseid vastavalt teie soovile ja harjumusele edastada. Küpsiseid kasutatakse tavaliselt statistiliste andmete kogumiseks, otsingu eelistuste meelde jätmiseks, sihitud reklaamide esitamiseks, reklaamide asjakohasemaks muutmiseks, teenustesse registreerumisel abi pakkumiseks ja teie andmete kaitsmiseks. Kui külastate Forum Cinemas AS veebilehte, võivad lisaks meie küpsistele teie arvutisse küpsiseid salvestada ja nendele juurde pääseda ning teie internetitegevuse ja veebiteenuste kasutamise kohta teavet koguda ka meie analüüside ja reklaamide esitamisega seotud partnerid.
 

Mis tüüpi küpsiseid Forum Cinemas AS kasutab?

Kasutame kaht tüüpi küpsiseid, mida teatakse sessiooniküpsistena ja püsivate küpsistena.


Sessiooniküpsised

Sessiooniküpsiseid kasutatakse iga kord, kui meie veebilehte külastad (näiteks sessiooni info, ostukorvi info). Kasutame sedalaadi küpsiseid, et seostada sinu tegevusi meie veebilehel ning iga sessiooniküpsis kehtib ainult lehitsejasessiooni ajal, pärast mida see aegub. Iga lehitsejasessioon algab siis, kui avad oma veebilehitseja, ja lõpeb siis, kui selle sulged. Pärast veebilehe külastust kõik sessiooniküpsised kustutatakse.


Püsivad küpsised

Püsivad küpsised võimaldavad meil jätta meelde sinu lehekülje eelistused või tegevused. Neil on sessiooniküpsistest pikem eluiga ja need kehtivad küpsises täpsustatud aja jooksul (see on küpsiste puhul erinev). Sedalaadi küpsised ei kustu lehitseja sulgemisel ja need salvestatakse sinu seadmes. Need küpsised aktiveeritakse iga kord, kui külastad veebilehte, mis konkreetse püsiva küpsise lõi (näiteks remember me ja kino eelistus jne);
 

Kuidas küpsistest keelduda ja neid kustutada?

Mõned brauserid võtavad küpsiseid vastu automaatselt. Mõned keelduvad automaatselt kolmandate osapoolte küpsistest ja võtavad vastu esmase osapoole küpsiseid. Sõltumata teie brauseri standardsätetest ei pea te küpsiseid vastu võtma ja saate, kui te seda mistahes ajal soovite, küpsiste kasutusest keelduda või selle blokeerida ja kõik seadmesse salvestatud küpsised kustutada.

Kui keelata võimalike küpsiste kasutamine, siis ei saa me tagada meie kodulehe toodete või teenuste ootuspärast või korrektset toimimist.

Teabe saamiseks küpsistest keeldumise või nende kustutamise kohta teie konkreetses brauseris või mobiilseadmes võib osutuda vajalikuks seadme kasutusjuhendiga tutvumine.

Küpsiste kohta saab rohkem teavet veebilehelt: http://www.allaboutcookies.org või http://www.youronlinechoices.com/ee