Kino EKRAAN

Riia 14, 51010 Tartu
Kontor: +372 7 343 380
Kino avatakse pool tundi enne esimese seansi algust
 
Tartus juba legendi staatuses olev kino Ekraan on Forum Cinemas OÜ all tegutsenud aastast 1998 ning on selle aja jooksul läbinud mitmeid uuenduskuure. 
 
Kinos on kaks kinosaali (150 ja 68 kohta).

Ekraanis näidatava programmi eesmärk on lisaks Hollywoodi hittfilmidele pakkuda ka mitmekülgset kultuuriprogrammi teatri-, balleti- ja ooperiülekannete näol, millele lisanduvad veel kontsert- ja spordisündmuste erilinastused. Kinos Ekraan on mängitud ka Tartu Uue Teatri teatrietendusi, mis oma uuenduslike lähenemistega  on ilmestanud kohalikku teatrielu ja saanud nii kriitikute kui publiku sooja vastuvõtu osaliseks.
 
Loomulikult on igale õigele kinole omaselt Ekraanis olemas ka snäkibaar, kust leiab saali kaasa võtmiseks valiku karastusjooke, komme, popkorni, kohvi ja kergeid alkohoolseid jooke.
 
Kinopiletite ostmine - lisaks tavapärastele piletikassadele on võimalik pileteid soetada ka internetist või mobiilist. Kodulehel www.forumcinemas.ee ja Forum Cinemas rakenduses (iOS, Android ja Windows) on võimalik reaalajas näha vabade kohtade arvu ning piletiostul on võimalik istekohti ise valida.
Ekraan kino opereerib Forum Cinemas OÜ ja kino kuulub Eestis samasse kinoketti Tallinnas asuva kinoga Coca-Cola Plaza ning Viljandis asuva Centrum kinoga.

Forum Cinemas ketti kuulub Soomes, Eestis, Lätis ning Leedus kokku enam kui sada kinosaali.
 
 
Soovime teile kustumatuid filmielamusi kinos Ekraan!