A Le Coq Sviit

Kinosaalide lipulaev A. Le Coq Sviit on läbinud täieliku uuenduskuuri ning on parem kui eales varem!

A. Le Coq Sviit on kõike muud kui tavaline kinosaal. Recliner nahkistmed, milles saad end mõnusalt mugavasse asendisse lasta ja kinoekraani nautida, privaatbaar ning esmaklassiline vaade linnale viivad kinokülastuse uuele tasemele. Lihtsalt osta piletid sviidi linastusele siinsamas veebis ja ole valmis erakordseks kinoelamuseks! Pead lugu privaatsusest? Mine välja täispangale ja broneeri kogu 38 kohaline sviit meeldejäävaks sünnipäevaks, poissmeeste-tüdrukuteõhtuks või hoopis firmapeoks. 

 

 

ERAKLIENT

A. Le Coq Sviidis naudid filme nagu ei eales varem! 

Avalda muljet kallimale, pea maha põnevust täis sünnipäevapidu või korralda oma sõpradele lihtsalt üks meeleolukas kinoseanss täielikus privaatsuses - nagu filmideski, on siin piiriks vaid Sinu fantaasia.

38 filmisõpra mahutavas Coca-Cola Plaza kõige luksuslikumas kinosaalis on tavapärasest veelgi mugavamad ja suurema jalaruumiga recliner nahkistmed, milles saad end mõnusalt mugavasse asendisse lasta ja kinoekraani nautida, hea joogi- ja snäkivalikuga privaatne baariteenindus, suitsuruum ning esmaklassiline vaade linnale.

Pole paha, või mis?

 

ÄRIKLIENT

Coca-Cola Plaza kõige luksuslikum kinosaal pakub võimalust korraldada firmaüritusi nagu ärimaailma tähtedele kohane.

Esmaklassiline konverentsitehnika, privaatne baar, mugavad nahkistmed ning lummav linnavaade – kõik see teeb Sinu konverentsist, firmapeost või nõupidamisest sündmuse, mida juba nii lihtsalt ei unusta. Lisaks ruumidele on Sinu käsutuses kogu tänapäevane tehnika ja loomulikult hea WIFI. 38 mõnusat ja suure jalaruumiga recliner nahkistet on varustatud mugavate laudadega, et arvuti kasutamine, materjalidega töötamine, suupistete söömine ning joomine oleksid võimalikult käepärased. 

Sviidi juurde kuulub privaatteenindusega 31 istekohaga baar, mis on avatud kogu ürituse aja ning pakub jooke alates kohvist ja teest, lõpetades õlle ja viskiga. Soovid jookide kõrvale serveerida ka suupisteid? Pole probleemi! Anna meile teada ja korraldame ära ka Sinu ürituse toitlustamise. Kindlasti ei pea Sa piirduma vaid esitluste ja konverentsidega.

Miks mitte korraldada filmiõhtu oma kolleegidele ja koostööpartneritele? Sviidis jooksevad hetke kõige populaarsemad filmid, kuid eelneval kokkuleppel on võimalik näidata ka Sinu enda valitud filme. 


 

RUUMIDE RENT


Sul on lisaküsimusi või soovid kohe broneerida? Helista meile 6 800 752 või pane teele kiri yritused@forumcinemas.ee.

A. Le Coq Sviiti näed ka meie virtuaaltuurist.

Et saaksime aegsasti Sinu soovidele vastu tulla, palun broneeri oma üritus vähemalt nädal aega ette.

 

 

Leia kinokavast sobiv film ning tule naudi uuenenud A. Le Coq Sviiti!


Kohtumiseni A. Le Coq Sviidis!

© Forum Cinemas AS