Kinkepiletid
 

Kinkepilet pakub suurepärast võimalust kinkida sõbrale võimalus vaadata just talle meelepärast filmi sobival ajal. Kino piletikassast kinkepileteid ostes anname Sulle tasuta kaasa ka kauni kinkepakendi.

Kinkepileteid ostes soovitame pöörata tähelepanu nende kehtivusajale. Piletikassast ostetud tavaliste kinkepiletite kehtivusajaks on kuus kuud (erandiks eripakkumised või eriürituste kinkepiletid).

Kõiki kinkepileteid saab kasutada ka kinkepiletil märgitud väärtusest kallima kinopileti ostuks - vajaliku lisasumma saab kinopiletit ostes juurde maksta nii piletikassas kui ka meie interneti piletipoes! Seega saab näiteks 6,70 eurot maksvat kinkepiletit kasutada ka nädalavahetusel tava- või 3D-filmide vaatamiseks, kui kinkepiletile vastav summa ostuhetkel juurde maksta.


Kinode piletikassadest on võimalik osta järgmisi kinkepileteid:


Coca-Cola Plazas kehtivad ja müüdavad kinkepiletid

 

Kinkepilet - 6,70 €

Kehtib Tallinnas kinos Coca-Cola Plaza E-N ja R kuni 18.00 kõigil tavafilmide seanssidel ühe pileti eest tasumiseks. Kinkepileti väärtusest kallima kinopileti lunastamiseks saab vajaliku summa ostuhetkel juurde maksta ning sellisel juhul saab kinkepiletit kasutada ka näiteks 3D-filmide vaatamiseks ning nädalavahetusel. Ei kehti eriüritustel.

 

3D-kinkepilet - 9,50 €

3D-kinkepilet kehtib kõigis Forum Cinemas kinodes tava- ja 3D-filmidele ühe pileti eest tasumiseks.
Kinkepileti väärtusest kallima kinopileti lunastamiseks saab vajaliku summa ostuhetkel juurde maksta. Ei kehti eriüritustel.

 

Laste kinkepilet - 4,50 €

Kinkepileti saab vahetada ühe lastepileti vastu nii tava- kui ka 3D-filmidele. Kehtib lastele vanuses kuni 12 a. (k.a.). Ei kehti eriüritustel.

 

Coca-Cola Plaza Scape saali 2D kinkepilet - 10,40 €

Coca-Cola Plaza Scape saali 2D kinkepilet kehtib Coca-Cola Plaza Scape saalis tavafilmidele ühe pileti eest tasumiseks. Soovi korral saab kinkepiletit kasutada ka teistes saalides ja Forum Cinemas kinodes. Ei kehti eriüritustel.

 

Coca-Cola Plaza Scape saali 3D kinkepilet - 11,50 €

Coca-Cola Plaza Scape saali 3D kinkepilet kehtib Coca-Cola Plaza Scape saalis tava- ja 3D-filmidele ühe pileti eest tasumiseks. Soovi korral saab kinkepiletit kasutada ka teistes saalides ja Forum Cinemas kinodes. Ei kehti eriüritustel.

 

A. Le Coq Sviidi kinkepilet – 17,50 €

A. Le Coq Sviidi kinkepilet kehtib Coca-Cola Plaza A. Le Coq Sviidis ühe pileti eest tasumiseks. Ei kehti eriüritustel.

 

UUS! Ooperi kinkepilet - 19,00 €

Ooperi kinkepiletiga saab tasuda ühe vabalt valitud MET Opera käesoleva hooaja linastuste pileti eest Coca-Cola Plazas! NB! Ooperi kinkepileteid müüakse samaaegselt ooperi otseülekannetehooaja piletitega ja need kehtivad ainult ühe hooaja piires ooperipileti lunastamiseks.

 

 

Kinos Ekraan kehtivad ja müüdavad kinkepiletid

 

Kinkepilet - 6,70 €

Kinkepilet kehtib Tartus kinos Ekraan vabalt valitud 2D seansil ühe kinopileti eest tasumiseks. Ei kehti eriüritustel.

 

3D-kinkepilet – 7,80 €

3D-kinkepilet kehtib Tartus kinos Ekraan vabalt valitud 3D- seansil ühe pileti eest tasumiseks. Ei kehti eriüritustel.

 

Laste kinkepilet - 3,50 €

Kinkepileti saab vahetada ühe lastepileti vastu nii tava- kui ka 3D-filmidele. Kehtib lastele vanuses kuni 12 a. (k.a.)

 

UUS! Ooperi kinkepilet - 15,00 €

Ooperi kinkepiletiga saab tasuda ühe vabalt valitud MET Opera käesoleva hooaja linastuste pileti eest kinos Ekraan. NB! Ooperi kinkepileteid müüakse samaaegselt ooperi otseülekannetehooaja piletitega ja need kehtivad ühe hooaja piires ooperipileti lunastamiseks.


 

Kinos Centrum kehtivad ja müüdavad kinkepiletid

 

Kinkepilet - 7,40 €

Kinkepilet kehtib Viljandis kinos Centrum vabalt valitud 2D seansil ühe kinopileti eest tasumiseks. Ei kehti eriüritustel.

 

3D-kinkepilet – 8,10 €

3D-kinkepilet kehtib Viljandis kinos Centrum vabalt valitud 3D- seansil ühe pileti eest tasumiseks. Ei kehti eriüritustel.

 

Laste kinkepilet - 4,10 €

Kinkepileti saab vahetada ühe lastepileti vastu nii tava- kui ka 3D-filmidele. Kehtib lastele vanuses kuni 12 a. (k.a.)

 

UUS! Ooperi kinkepilet - 15,00 €

Ooperi kinkepiletiga saab tasuda ühe vabalt valitud MET Opera käesoleva hooaja linastuste pileti eest kinos Centrum. NB! Ooperi kinkepileteid müüakse samaaegselt ooperi otseülekannetehooaja piletitega ja need kehtivad ühe hooaja piires ooperipileti lunastamiseks.

 

 

Kinkepiletite kasutamisreeglid:

 

  • Ühe kinkepileti saab vahetada ühe kinopileti vastu.
  • Kui tasuda kinkepiletiga kinopileti eest, mille hind on väiksem kinkepileti ostuhinnast, siis hinnavahet ei kompenseerita.
  • Kinkepiletiga on võimalik tasuda kinopileti eest osaliselt.
  • Kinkepileti väärtusest kallima kinopileti lunastamiseks saab vajaliku summa pileti ostuhetkel juurde maksta.
  • Kinkepiletit ei saa piletite eest tasumiseks jagada mitmeks osaks.
  • Kinkepileteid saab kasutada "Kehtib kuni" kuupäevani (k.a.).
  • Kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkepileteid ei kompenseerita.
  • Kinkepileteid ei vahetata ümber ega ei osteta tagasi.
  • Hilinenud või vigase makse korral tuleb sellest koheselt teatada FORUM CINEMAS OÜ raamatupidamisele aadressil info@forumcinemas.ee. Raha tagastatakse Sinu arveldusarvele ühe nädala jooksul.