Scape – kõlab nagu midagi müstilist, ulmelist, tabamatut. Ja nii ongi!


Scape, see tähendab võimalust astuda korraks eemale oma argitoimetustest ning minna seiklema fantaasiarikastele ja emotsiooniderohketele filmimaastikele. Coca-Cola Plazas peitub Scape saali näol uus müstiline ja imetabane maailm, kus tänu tipp-tehnoloogilisele Barco 4K laserprojektorile, ülivõimsale dünaamilisele Dolby Atmos helisüsteemile ja supermugavatele istmetele unustad ümbritseva reaalsuse, et nautida täiel rinnal filmimaailma imelisust.
 

Eriti terav pilt ja erksad värvid

Scape saalis on kasutusel Barco 4K laserprojektor, DP4K–60L. Uue projektori ülivõimas valgusjõud – 56 000 luumenit, toob Sinuni erakordselt erksad värvid ja terava pildi. Pärast sellisel tasemel pildikvaliteediga kinokogemust tundub kõik muu kahvatuvat.
 

Luksuslikud nahkistmed

Uus saal ei paku mitte ainult silmarõõmu, vaid elamusi kõigile meeltele. Scape saali jaoks on Itaalias disainitud supermugavad premium-klassi avarad nahkistmed, mis lasevad Sul unustada kinosaali ja sukelduda filmimaailma.
 

Dünaamiline ja ruumiline heli

Uue põlvkonna kirjeldamatult võimas Dolby Atmose helisüsteem CP850, toob helid kuuldavale lausa 68 kõlarist ning see jõuab kinokülastajani viiest erinevast suunast - nii laest kui seintelt. Kõik helid, muusika ja kõne liiguvad kinosaalis nõnda, et tunned nagu viibiks ka ise filmi sees ning kogu tegevus toimub Sinu ümber.
 

Suurem ekraan

Scape saali uus ja suurem ekraan laiub seinast seina, 170 ruutmeetri ulatuses. Suur matt pinnaga ekraan pakub võrreldes teiste ekraanidega 40% suuremat heledust, kuna peegeldab valgust paremini tagasi ning tekitab selge ja puhta pildi. 
 

Meie südameasjaks on pakkuda kinosõpradele veelgi nauditavamat kinoelamust ja esmaklassilist teenindust. 
 


Sinu kino, Forum Cinemas!