SCAPE - 3 aastat suurimaid elamusi!


2015. aasta oktoobris nägi ilmavalgust maailma esimene omataoline saal. See oli nii eriline saal, et ainult Chuck Norris tundis ennast erilisemana, James Cameron kiitis ja Anu Saagimi võttis sõnatuks. 

Sünnipäevanädalal loosisime kõikide Kinoklubi liikmete, kes vahemikus 8. - 14. oktoober SCAPE külastasid, vahel välja 3 x aastast kinopääset Coca-Cola Plaza SCAPE saali. Auhinnaloos on tehtud, võitjad välja valitud ning on kolme õnnelikuga juba ka ühendust võetud. Seega suured tänud kõikidele osalejatele, palju õnne võitjatele ning imelisi jätkuvaid elamusi meie SCAPE saalis!

Juhul, kui Sa mingil põhjusel veel meie Kinoklubi liige ei ole aga sooviksid saada osa parimatest pakkumistest ning erinevatest auhinnaloosidest siis saad ennast lihtsasti liikmeks registreerida SIIN.

Kohtumiseni kinos!

 

Vaata filmi "Tasujad: Igaviku sõda" ja võida auhindu!


Tule kinno Coca-Cola Plaza, vaata filmi "Tasujad: Igaviku sõda" ja osale loosimises! 25. mail läks loosi mitmeid filmiteemalisi auhindu kaupluse "XS Mänguasjad" poolt. 

Võitjatega on võetud ühendust - palju õnne!

"Tasujad: Igaviku sõda" kinopileti ettenäitamisel saad kauplustes "XS Mänguasjad" 15% soodustust filmiteemaliste mänguasjade ostmisel. Pakkumine kehtib kuni 31.05.2018.


Head loosiõnne!

Sinu Kinoklubi


Kinodel Coca-Cola Plaza ja Centrum oli sünnipäev! 


10. märtsil tähistas kino Coca-Cola Plaza oma 17. sünnipäeva ning kino Centrum 1. sünnipäeva. Vahemikus 5. - 11. märts loosisime nii Coca-Cola Plazas kui Centrumis välja toredaid üllatusi täis kingikotte.

Võitjatega on võetud ühendust - palju õnne!

Järgmiste loosimisteni!
Sinu Forum Cinemas


Vaata filmi "Star Wars: Viimased jedid" ja võida auhindu!


Tule kinno Coca-Cola Plaza, vaata filmi "Star Wars: Viimased jedid" ja osale loosimises! 8. jaanuaril läks loosi mitmeid filmiteemalisi auhindu kaupluse "XS Mänguasjad" poolt. 

Võitjatega on võetud ühendust - palju õnne!

"Star Wars: Viimased jedid" kinopileti ettenäitamisel saad kauplustes "XS Mänguasjad" 15% soodustust filmiteemaliste mänguasjade ostmisel. Pakkumine kehtib kuni 31.01.2018.

 

Sinu Kinoklubi


Vaata filmi "My Little Pony: Minu väike poni. Film" ja võida auhindu!
 

Tule kinno Coca-Cola Plaza, vaata filmi "My Little Pony: Minu väike poni. Film" ja osale loosimises! 3. novembril läks loosi mitmeid filmiteemalisi auhindu.

Võitjatega on võetud ühendust - palju õnne!

"My Little Pony: Minu väike poni. Film" kinopileti ettenäitamisel saad kauplustes "XS Mänguasjad" 15% soodustust filmiteemaliste mänguasjade ostmisel. Pakkumine kehtib kuni 30.11.2017.


Head loosiõnne!

Sinu Kinoklubi


KINOSÕBER REISILE

 

Kampaania mängus osalemiseks tuli külastada perioodil 7. juuli kuni 31. august Forum Cinemas kinosid, vaadata vähemalt ühte filmi ning registreerida end kampaania lehel või jätta oma kontaktandmetega (nimi, telefon, e-mail) kinopilet või loosisedel piletikassa ees asuvasse loosikasti. Auhinnaloosi korraldati kahel korral. 

Esimene loosimine toimus 01.08.2017, kus osalesid kõik 07.07.17-31.07.17 kampaanias registreerunud osalised. Loosi läks 4 edasi-tagasi lennupiletit 2-le täiskasvanule ja 2-le kuni 11-aastasele lapsele, Nordica otselennul Horvaatiasse. 

Teine loosimine toimus 01.09.2017, kus osalesid kõik kampaanias registreerunud osalised, kes olid end registreerinud vahemikus 07.07.17-31.08.17. Loosi läks 2 reisivoucherit, 2-le erinevale võitjale, kus mõlemad sisaldavad 2 edasi-tagasi lennupiletit 2-le reisijale vabalt valitud Nordica otselennu sihtkohta, kehtivusega 31.08.2018. 

Kõikide loosivõitjatega on võetud ühendust. Palju õnne võitjatele!

 


Vaata filmi "Ämblikmees: Kojutulek" ja võida auhindu!


Tule kinno Coca-Cola Plaza, vaata filmi "Ämblikmees: Kojutulek" ja osale loosimises! 15. augustil läheb loosi mitmeid filmiteemalisi auhindu kaupluse "XS Mänguasjad" poolt. 

Võitjatega on võetud ühendust - palju õnne!

"Ämblikmees: Kojutulek" kinopileti ettenäitamisel saad kauplustes "XS Mänguasjad" 15% soodustust filmiteemaliste mänguasjade ostmisel. Pakkumine kehtib kuni 10.09.2017.


Head loosiõnne!

Sinu Kinoklubi


Vaata filmi "Transformerid: Viimane rüütel" ja võida auhindu!


Tule kinno Coca-Cola Plaza, vaata filmi "Transformerid: Viimane rüütel" ja osale loosimises!
28. juulil loosisime välja mitu filmiteemalist auhinda kaupluse "XS Mänguasjad" poolt. 

Võitjatega on võetud ühendust - palju õnne!

"Transformerid: Viimane rüütel" kinopileti ettenäitamisel saad kauplustes "XS Mänguasjad" 15% soodustust filmiteemaliste mänguasjade ostmisel. Pakkumine kehtib kuni 31.08.2017.

 

Sinu Kinoklubi


Vaata filmi "Mina, supervaras 3" ja võida auhindu!


Tule kinno Coca-Cola Plaza, vaata filmi "Mina, supervaras 3" ja osale loosimises! 14. juulil läheb loosi mitmeid filmiteemalisi auhindu kaupluse "XS Mänguasjad" poolt. PS! Loosimine on selle korraks läbi ning võitad teada!

Võitjatega on võetud ühendust - palju õnne!

 

 

"Mina, supervaras 3" kinopileti ettenäitamisel saad kauplustes "XS Mänguasjad" 15% soodustust filmiteemaliste mänguasjade ostmisel. Pakkumine kehtib kuni 31.07.2017.

Sinu Kinoklubi


Vaata filmi "Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks" ja võida auhindu!


Tule kinno Coca-Cola Plaza, vaata filmi "Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks" ja osale loosimises!

Loosimine on praeguseks läbi ning 26. juunil avalikustasime võitjad, kes endale toredad filmiteemalised auhinnad kaupluse "XS Mänguasjad".

Võitjatega on võetud ühendust - palju õnne!

"Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks" kinopileti ettenäitamisel saad kauplustes "XS Mänguasjad" 15% soodustust filmiteemaliste mänguasjade ostmisel. Pakkumine kehtib kuni 30.06.2017.

 

Sinu Kinoklubi


Tähista sõbrapäeva nädalat Coca-Cola Plazas ja võida auhindu!


Sõbrapäeva nädalal oli meil Coca-Cola Plaza 1. korruse fuajees üks lahe fotosein, millele sai nii joonistada, sõbrale toreda sõnumi kirjutada kui ka niisama armsa mõttetera lisada. Lisaks sai endast või oma sõpradest teha pilt seina ees, postitada see Facebooki või Instagrami hashtagiga #sõbrapäevcocacolaplazas ning osaleda loosimises! Praeguseks on pildid postitatud ning loos läbi ja ka võitjad teada! 

Kõikide võitjatega on võetud ühendust auhinna kättesaamise osas.


Sinu Coca-Cola Plaza


Rahvusvaheline popkorni päev 19.jaanuaril


Rahvusvahelise popkorni päeva raames toimus meil loosimine! Ära tuli arvata mitu popkornitera võiks mahtuda 1 kilogrammi ning võita võis kinopileteid23. jaanuaril läks kõige täpsemate vastuste vahel loosi 3x2 Forum Cinemas kinkepiletit. 

PS! Loos on praeguseks läbi ning võitjad teada! 1 kilogrammis popkorni terades on 5960 tera. Õigele vastusele said kõige lähemale 3 vastanut.

Palju õnne! Võitjatega on võetud ühendust!


Mõnusaid kinoelamusi ja head popkorni nautimist!
Sinu Forum Cinemas