Sada aastat Eesti Vabariiki! 


Eesti riigi 100. sünnipäeva puhul kehtib 24. veebruaril Forum Cinemas kinodes kõikidele tavapiletitele soodushind 100 krooni (6,40 €)!

Pakkumine ei kehti eriüritustele (MET ooper, Bolshoi Ballett, NT Live) ning juba olemasolevatele soodushindadele - Kinoklubi liikmete, õpilaste ja üliõpilaste, pensionäri, ajateenija ning lapsepileti hindadele.

Vaata 24. veebruari kinokava ja leia endale meelepärane film!
 


Toredaid EV100 pidustusi!

Sinu Kinoklubi

 

Kino Coca-Cola Plaza kinopiletiga pargi filmi toimuse päeval Viru Keskuse parkimismajas 3 euro eest 3 tundi


Südalinna soodsaim parkimismaja on nüüdseks Coca-Cola Plaza kliendile veelgi soodsam – 3 tundi parkimist maksab vaid 3 eurot. Juhul kui parkida pikemalt, rakendub 4-ndast tunnist tavahinnakiri (2 € / tund, iga alustatud 30 minutit maksab 1 €).

Soodustuse saamiseks tuleb Viru Keskuse parkimispilet võtta kinno tulles kaasa. Parkimispilet tuleb enne kinoseansi algust märgistada kino 2. korrusel vastavas seadmes (sellega laetakse piletile peale soodustus) ning hiljem Viru Keskuse parkimismajas parkimise eest makstes on soodustus juba arvesse võetud.

Soodustuse saamiseks toimi järgmiselt:
1. Parklasse sisenemisel võta sissesõiduterminalist parkimispilet
2. Pargi sõiduk vastavalt märgistusele
3. Võta parkimispilet endaga kaasa
4. Coca-Cola Plaza kino 2. korrusel märgista pilet vastavas seadmes
5. Parkimismajas sisesta parkimispilet makseautomaati
7. Tasu nõutav summa kas sularahas või pangakaardiga
8. Parklast väljumisel sisesta parkimispilet väljasõiduterminali

Soodustus kehtib vaid ühekordsel kasutamisel. 

Viru Keskuse parkimismaja asub Viru väljak 4/6. Parkla on avatud 24 h, sissepääs Narva mnt-lt. 

Täiendavate küsimuste korral aitab parkimiskorraldaja Ühisteenused AS lühinumbril 1669 (tööpäevadel 8.00 - 17.00) või e-posti aadressil myyk@yhisteenused.ee.

 

Õpilased ja üliõpilased kinno! 


Õpilaspileti ja üliõpilaspileti alusel saad kinopileti tavahinnast soodustust - Tallinnas kinos Coca-Cola Plaza saab allahindlust 1,30 € tavahinnast ja Tartus kinos Ekraan ning Viljandis  kinos Centrum tavahinnast 1 € soodsamalt. Tule kinno!
 

Mõnusaid kinoelamusi!
Sinu kino

 

TÄHELEPANU MAIASMOKAD!


Vaata kinos Coca-Cola Plaza mõnda head filmi ning vaheta oma paber- või elektrooniline kinopilet ükskõik millises BabyBack restoranis TASUTA üllatus-magustoidu vastu!

NB! Pilet kehtib 7 päeva peale kinoseanssi. Tasuta magustoidu saab, kui tellida lisaks ka täishinnaga pearoog. Ühe tellimusega saab 1 inimene korraga 1 magustoidu. Magustoite kaasa ei pakita.

 

IGA TEISIPÄEV ON KREISI TEISIPÄEV!
KÕIK KINNO LAPSEPILETI HINNAGA!

 

Kreisi teisipäeva puhul on kõikide Forum Cinemas kinode piletihinnad uskumatult soodsad! Pole tähtis, kui vana oled – sel päeval on lapsehinnaga kõik seansid kõigis saalides, välja arvatud eriüritused ja kinosündmused ning A. Le Coq Sviit. 

Piletihinnad kinos Coca-Cola Plaza on 2D filmile 3,80 € ja 3D filmile 4,40 €, Coca-Cola Plaza Scapesaalis 2D filmile 4,60 € ja 3D filmile 5,20 €;
Kinos Ekraan 2D filmile 3,00 € ja 3D filmile 3,50 €;
Kinos Centrum 2D filmile 3,40 € ja 3D filmile 3,90 €.

Soodushinnaga pileteid saab osta nii läbi kodulehe kui ka kõikide kinode piletikassadest ja loomulikult läbi ÄPPi. Liitu ka Forum Cinemas Kinoklubiga meie kodulehel või kinode piletikassas. 

Kreisi teisipäeva ei toimu riiklikel pühadel.

 


Teisipäeval kinos kohtume!
Sinu kino