Kinoklubi liige on hea hinnaga oodatud kõikjale – 2D, 3D, Scape saal, esilinastused, eellinastused ja mitmed põnevad eriseansid. Klubiga liitumine on lihtne ja täiesti tasuta!

KINOKLUBI LIIKMETELE KEHTIVAD SOODUSTUSED

Tallinna Coca-Cola Plazas


MUUD SOODUSTUSED

  • Jälgi erinevaid soodustusi müügipunktides ning Kinoklubilisena esita alati oma ID-kaart või klubikaart teenindajele, nii on garanteeritud, et saad alati ettenähtud soodustuste osaliseks.
  • Kui oled Guru, siis vaid Sul on võimalus eriti hea hinnaga tähistada oma sünnipäeva koos 37 sõbraga A. Le Coq Sviidis - tavahind on 700 €, aga Gurule vaid 350 €. Sünnipäeva soodustust saab kasutada nädal enne ja nädal peale sünnipäeva. Sünnipäeva korraldamise sooviga võta palun ühendust yritused@forumcinemas.ee
  • Soodushinnad laienevad Kinoklubi liikmetele ka Coca-Cola Plaza garderoobis. Tutvu hinnakirjaga!

Kodulehelt pileteid ostes pead end lihtsalt sisse logima. Kinokassast ostes tuvasta end ID-kaardi või Klubikaardiga, mille saad soovi korral kassast. See maksab 1 € ja kaardi saab koheselt kätte.


 

Kinoklubi liikmed on soodushinnaga oodatud esilinastustele ja eellinastustele, samuti ka erinevatele põnevatele eriseanssidele.

Kõigist Kinoklubi üritustest teada saamiseks liitu uudiskirjaga või lisa meie uudisvoog oma RSSi programmi.

Kinoklubiga tasub liituda kohe, sest soodustust hakkad saama juba esimeselt piletilt. Liitumine võtab aega ühe minuti ja on täiesti tasuta.         

 

 

Meeldejäävaid kinoelamusi soovides,
Sinu Kinoklubi