Aasta jooksul ostetud piletite arvutamine

   Kinoklubi tutvustus 
   Aasta jooksul ostetud piletite arvestamine
   Kinoklubi reeglid
   Liitu Kinoklubiga

Ostetud piletite arvu saad alati kontrollida menüüvalikust „Minu kino“.
Aasta jooksul ostetud piletite arvu arvestatakse jooksva aasta alusel ehk tänane päev miinus 365 päeva. Sel põhjusel võib ostetud piletite arv „Minu kino“ sektsioonis olla erinevatel päevadel erinev, sest vahepealse aja jooksul võib mõnest piletiostust saanud mööda 365 päeva ning seega antud piletid enam aasta jooksul ostetud piletite hulka arvesse ei lähe.

Ostetud piletid kajastuvad Sinu kontol kohe peale ostu sooritamist, kuid klubiliste staatust uuendab andmebaas ostule järgneva 24 tunni jooksul. Ehk siis - kui ostsid täna õhtul näiteks arvult kümnenda pileti, siis teade Fänniks saamisest ei pruugi saabuda samal hetkel, vaid võib Sinuni jõuda piletiostule järgneva päeva jooksul.

Juhul kui oled ostnud piletivouchereid, siis ostetud piletite hulka lähevad need arvesse siis kui oled vahetanud piletivoucheri kinopileti vastu.

Fänni ning Guru tiitel kehtib aasta aega alates vastava teate saabumisest. Uuesti vaadatakse klubilise staatus üle aasta pärast ning kui selle aja jooksul on ostetud Fänni puhul vähemalt 10 ning Guru puhul vähemalt 50 piletit, siis pikendatakse vastavat staatust veel aasta võrra. Fännil on loomulikult võimalik omandada vahepeal ka Guru staatus kui aasta jooksul on ostetud vähemalt viiskümmend kinopiletit.