Pere ja Kodu filmihommik Coca-Cola Plazas

 

Jaanuaris alustas ajakiri Pere ja Kodu mõnusaid filmihommikuid kinos Coca-Cola Plaza. Kinosaali on oodatud nii suured kui väikesed filmisõbrad, toimub toredaid tegevusi tervele perele ning loositakse välja rohkelt häid auhindu!

Järgmine filmihommik toimub juba 26. mai kell 11.00 Coca-Cola Plaza 2. saalis, koos lõputut lusti ja üllatusi täis animatsiooni "Lemmikloomade salajane elu 2" erilinastusega. 

Filmi vaatame mõnusas vabas õhkkonnas, kus saalis on tavapärasest veidi valgem ja ekraani ees ootavad lapsi mänguasjad. Lisaks on kohal fotograaf, kes selle toreda sündmuse jäädvustab.

PS! Soovituslik vanus kinosündmusel on 3+. 

Uksed avatakse kell 10.30.

Piletid on nüüd müügil!
 

 


Lemmikloomade salajane elu 2
 

Suurlinnas elavate lemmikloomade kirevast elust jutustava loo teise osa on teinud samad inimesed, kelle käe all valmisid ka menumultikad „Mina, supervaras“ ja „Käsilased“. Üleannetut huumorit ja armastust neljajalgsete vastu tulvil film viib vaataja taas kokku esimesest osast tuttava seltskonnaga - kutsude Maxi, Duke’i, Mel’i, Buddy ja Gidgetiga ning kass Chloe’i ja jänes Lumepalliga.

Eesti vaatajate jaoks annavad filmitegelastele oma hääle Tõnn Lamp (Max), Priit Võigemast (Lumepall), Piret Krumm (Gidget), Evelin Võigemast (Chloe), Tarvo Sõmer (Duke), Tarvo Krall (Mel), Marko Matvere (Kikas), Jim Ashilevi (Buddy), Saara Kadak (Katie), Mart Toome (Norman), Tõnu Oja (Paps). Väikerollides: Kaspar Velberg, Maiken Schmidt, Andres Roosileht, Elo-Mirt Oja, Indrek Ojari.

Lavastaja: Chris Renaud
 

 


"Pere ja Kodu filmihommik" sündmuste pildid:

 

14. aprilli sündmuse pildid, film "Imedepark" 

24. märtsi sündmuse pildid, film"Kapten Morten lollide laeval"

3. veebruari sündmuse pildid, film " Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2"