Pere ja Kodu filmihommik Coca-Cola Plazas

 

Jaanuaris alustas kinos Coca-Cola Plaza uus kinosündmus "Pere ja Kodu" filmihommik", kus toimub toredaid tegevusi tervele perele ning loositakse välja rohkelt häid auhindu!

Järgmine kinosündmus toimub 24. märts kell 11.00 Coca-Cola Plaza 2. saalis seiklusrohke animatsiooni "Kapten Morten lollide laeval" erilinastusega. 

PS! Soovituslik vanus kinosündmusel on 3+. 

Filmi vaatame mõnusas vabas õhkkonnas, kus saalis on tavapärasest veidi valgem ja ekraani ees ootavad lapsi mänguasjad. Lisaks on kohal fotograaf, kes selle toreda sündmuse jäädvustab.

Uksed avatakse kell 10.30.

Piletid on nüüd müügil!
 

 


Kapten Morten lollide laeval 
 

"Kapten Morten lollide laeval" (rahvusvahelise pealkirjaga "Captain Morten and the Spider Queen) on nukuanimatsioonitehnikas film, mis on valminud Eesti, Iirimaa, Belgia ja Suurbritannia koostöös. Filmi valmimiseks on kulunud kokku seitse aastat. Koostööprojektis tegid kaasa Nukufilm, Telegael (Iirimaa), GRID-Animation (Belgia) ja Calon (Suurbritannia).
 

Lavastaja: Kaspar Jancis
 
 
 
 
 
 
 

 


Aprilli Pere ja Kodu filmihommik toimub kogupereanimatsiooni "Imdepark" erilinastusega Coca-Cola Plazas. Kinosündmusel toimub toredaid tegevusi tervele perele ning loositakse välja rohkelt häid auhindu! Kohal on fotograaf, kes selle toreda sündmuse jäädvustab.

Piletid on nüüd müügil!
 


"Pere ja Kodu filmihommik" sündmuste pildid:
 

3. veebruari sündmuse pildid, film " Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2"