Tähalepanu kõik rallisõbrad ja Ott Tänaku fännid!

 

11. aprillil esilinastub ülipõnev, avameelne ja vahetu dokumentaalfilm „Ott Tänak -The Movie“. Loomulikult on selleks erakordseks sündmuseks valmis ka Forum Cinemas!

Teadupärast on ralli- ja motofännide seltskond väga kokkuhoidev ja tore punt ning seepärast olemegi pakkumas kõikidele gruppidena Oti filmi vaatama tulevatele seltskondadele eriti mõnusat emotsiooni ja kogemust.

Registreeri oma vähemalt 10 liikmeline grupp Forum Cinemas kinodesse Tänaku filmi vaatama ja saate kõik piletid õpilase pileti hinnaga (soodustus 1,3 eurot piletilt) ning tiimijuht pääseb kinno veel omakorda täiesti tasuta! Eriti mõnusa emotsiooni saab veel siis, kui broneerite oma ürituseks A Le. Coq Sviidi ;)

Lisaks on kõikide piletidega tagatud ka 20% lisasoodustus Coca-Cola Plaza kõrval asuvas restoranis Platz, et peale filmi saaks eriti mõnusalt muljeid vahetada!

Ott Tänak

10 sõpra õpilase soodustusega + tiimijuht tasuta.

Dokumentaalis “Ott Tänak – The Movie” avaneb vaatajale harukordne võimalus elada maailma eri paigus kaasa Oti püüdlustele võita WRC-sarja ihaldatud maailmameistritiitel ja olla tunnistajaks kriitilistele hetkedele. Kinolinale tuuakse ilustamata reaalsus närvesöövate võistluste telgitagustest ning näidatakse seda, mis muidu avalikkusele kättesaamatuks jääb.


Paralleelselt võidusõidu tõusude ja mõõnadega rullub lahti inimlik lugu, kuidas põikpäine Saaremaa poiss murdis end kõige kiuste maailma tippu. Kinnise iseloomu poolest tuntud tippsportlane on filmis ootamatult otsekohene rääkides nii oma elu kõrghetkedest kui madalseisudest.