Eesti Naise kinoõhtu Coca-Cola Plazas

 

Ootame Sind kinosündmusele "Eesti Naise kinoõhtu21. veebruaril Coca-Cola Plaza 2. saalis algusega 18.30. Vaatame üheskoos heas seltskonnas Eesti 100 juubleiks pühendatud filmi "Tõde ja õigus" esilinastust ning külalisi ootavad kohapeal loosimised ja põnevad pakkumised! 

Kohal on ka fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

Piletid hinnaga 9 € on nüüd müügil!
 

 

PS! Auhinnaloos ja film algavad kell 19.00.
 

 


Tõde ja Õigus
 

Kauaoodatud kodumaine suurfilm "Tõde ja õigus" lavastajaks on Tanel Toom ning filmi peaosades on Priit Võigemast ja Priit Loog.

Lootusest ja teotahtest pakatav Andres tuleb koos noore abikaasa Krõõdaga võlgu ostetud soisele talukohale uut elu rajama. Vargamäe Mäe talust peab saama koht, mis perekonna eest hoolitseb. Majapidamine nõuab palju tööd ja järjekindlust – algab elukestev võitlus nii looduse ja saatuse kui ka kiusliku naabrimehe Pearu poolt mängitavate vingerpussidega. 

Kui elukaar jagab Andresele enam kannatusi kui kauaoodatud tulemusi, hakkab mees üha meeleheitlikumalt otsima tõde ja õigust nii kohtust, kõrtsist kui ka Piiblist, tuues oma otsinguil ohvriks perekonna, lähikondlased ja iseenda. Unelm õitsvast ja perekonna eest hoolt kandvast Vargamäest vajub üha sügavamale reaalsuse varju.

Osades: Priit Võigemast, Priit Loog, Maiken Schmidt, Simeoni Sundja ja Ester Kuntu.

Film valmib Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks.

Kinodes alates *: 22.02.2019
Filmi pikkus *: 2h 45 min
 
 
  
 

 

Eesti Naise kinoõhtu pildid:

 

21. veebruari sündmuse pildid, film "Tõde ja õigus"