Eesti Naise kinoõhtu Coca-Cola Plazas

 

Ootame Sind kinosündmusele "Eesti Naise kinoõhtu24. jaanuaril Coca-Cola Plaza 2. saalis algusega 18.30. Vaatame üheskoos heas seltskonnas biograafilise draama "Sest ta on naine" esilinastust ning külalisi ootavad kohapeal loosimised ja põnevad pakkumised!

Kohal on ka fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

Piletid hinnaga 9 € on nüüd müügil!
 

 

PS! Auhinnaloos ja film algavad kell 19.00.
 


Sest ta on naine
 

Tõsielul põhinev sütitav ja hingestatud film jutustab äsja emaks saanud noorest juristist Ruth Bader Ginsburgist, kes üritab sel meestekesksel alal läbi lüüa. Film keskendub sellele, kuidas ta alustas naistele võrdsete õiguste nimel võitlemist. Kui Ruth (Felicity Jones „Kõiksuse teooria”) ühes abikaasa Martyga (Armie Hammer „Kutsu mind oma nimega”) võtab vastu murrangulise juhtumi, teab ta, et see võib igaveseks muuta viisi, kuidas kohtud ja Ameerika Ühendriigid soolisesse diskrimineerimisse suhtuvad. Film näitab ka Ruthi ja Marty muinasjutulist armastust, partnerlust, mis oli edukas nii eraelus kui ka tööalaselt.
 


Veebruari Eesti Naise kinoõhtu toimub 21. veebruaril kell 18.30 kodumaise draama "Tõde ja õigusesilinastusega Coca-Cola Plaza 2. saalis. Külalisi ootavad loosimised ja põnevad pakkumised. Kohal on fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

Piletid hinnaga 9 € on nüüd müügil!