Buduaar Teen läheb kinno 


"Buduaar Teen läheb kinno" on Coca-Cola Plaza noortele suunatud sündmus, mille raames  toome  vaatajani hetkel kõige populaarsema noortefilmi ning palju ägedaid tegevusi. 

Järgmine kinosündmus toimub 26. septembril Coca-Cola Plaza 2. saalis kell 17.20 fantaasiafilmi "Müstilise kellaga maja" esilinastusega. Sündmusel on kohal Buduaar TEEN üllatuskülaline, kellega koos saab pilti teha. Lisaks ootavad kõiki sündmuse külalisi üllatused ning enne filmi algust toimub suur auhinnaloos!

Piletid hinnaga 7,10 € on nüüd müügil!

Auhinnaloos ja film algavad kell 18.00.
 

 


Müstilise kellaga maja
 

Amblini klassikute uskumatute sündmuste ja ootamatute olukordade traditsiooni jätkava Amblin Entertainmenti “Müstilise kellaga maja” peaosades on Jack Black (“Jumanji: Tere tulemast džunglisse”) ja kahekordne Oscari-võitja Cate Blanchett (“Thor: Ragnarök”). 

See maagiline seiklusfilm jutustab 10-aastasest Lewisest (Owen Vaccaro, “Papside lahing” 1 ja 2), kes läheb elama oma onu vanasse krääksuvasse majja, millel on salapärane tiksuv süda. Lewise unise ilmega uues kodulinnas aga hakkab pulbitsema elu, kui poiss kogemata surnud äratab ning siis end sortside ja nõidade maailmast leiab.

John Bellairsi kirjutatud ja Edward Gorey illustreeritud armastatud lasteraamatul põhineva “Müstilise kellaga maja” lavastajaks on meisterhirmutaja Eli Roth ja käsikirja autoriks Eric Kripke (telesarja “Supernatural” looja). Teistes peaosades on Kyle MacLachlan, Colleen Camp, Renée Elise Goldsberry, Vanessa Anne Williams ja Sunny Suljic, produtsendiks Mythology Entertainmentist Brad Fischer (“Suletud saar”) ja James Vanderbilt (“Sodiaak”) ning ka Kripke ise.

 


Oktoobri BUDUAAR TEEN LÄHEB KINNO toimub Coca-Cola Plazas animatsiooni "Pisipäkk" esilinastusega. Kõiki külalisi ootavad üllatused, enne filmi algust toimub suur auhinnaloos ning lisaks on kohal ka Buduaar TEEN üllatuskülaline, kellega koos saab pilti teha

Piletid hinnaga 7,10 € on peagi müügil!