Anne & Stiil kinoõhtu Coca-Cola Plazas

 

Oktoobri Anne & Stiil kinoõhtu toimub 5. oktoobril kell 19.00 kino Coca-Cola Plaza 2. saalis muusikali "Täht on sündinud" erilinastusega. 

Üllatusi täis üritus algab kell 18.30. Enne seansi algust saab tutvuda uute ja naiselike toodetega ning lisaks läheb loosi hulganisti kingitusi

Piletid hinnaga 9 € on nüüd müügil!

 

 

Kohtumiseni Coca-Cola Plazas!

 


Täht on sündinud
 

“Täht on sündinud” tähtedeks on neljakordne Oscari nominent Bradley Cooper („Ameerika snaiper“, „Ameerika afäär“, „Õnneteraapia“) ja paljude muusikaliste auhindadega pärjatud Oscari nominatsiooniga superstaar Lady Gaga, kes mängib oma esimest peaosa. Cooperi jaoks on see ühtlasi ka lavastajadebüüdiks.

Traagilise armastusloo uusversioonis mängib Cooper kogenud muusikut Jackson Mayne’i, kes avastab majanduslikes raskustes rabeleva artisti Ally (Gaga) ja armub temasse. Jackson tirib Ally, kes on juba loobumas oma unistusest kord lauljaks saada, rambivalgusesse. Ja ehkki Ally karjäär läheb tõusuteed, on nende omavaheline suhe määratud nurjumisele, kuna Jackson peab halastamatut võitlust oma sisemiste deemonitega.

Filmis mängivad kaasa Andrew Silverstein (nime all Andrew Dice Clay) ja Sam Elliott.

Lady Gaga, kes pälvis 2016. aastal Oscari nominatsiooni filmile “The Hunting Ground“ kirjutatud lauluga “Til It Happens to You”, esitab selles linateoses koos Cooperi, Lukas Nelsoni, Jason Isbelli ja Mark Ronsoniga loodud originaalloomingut. Kõik laulud on salvestatud otse lavalt.