Anne & Stiil kinoõhtu Coca-Cola Plazas

 

Märtsi Anne & Stiil kinoõhtu toimub 21. märtsil kell 19.00 kino Coca-Cola Plaza 2. saalis kömöödia  "Kiirperekond" erilinastusega. 

Enne seansi algust saab tutvuda uute ja naiselike toodetega ning lisaks läheb loosi hulganisti kingitusi. Üllatusi täis üritus algab kell 18.30.

Piletid hinnaga 9 € on nüüd müügil!

 

Kohal on ka fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

 


PS! Auhinnaloos ja film algavad kell 19.00

 


Kiirperekond
 

KIIRPEREKOND on moodne ja emotsionaalne komöödia, mis jutustab loo Elliest (Rose Byrne) ja Pete’ist (Mark Wahlberg), kes otsustavad saada kasuvanemateks. 

Teinud algust lapsendamisprotsessiga ja valides potentsiaalset kasvandikku, tekib neil endalegi üllatuseks hea side ühe iseteadliku 15-aastase tüdrukuga (Isabela Moner). Kuid siis selgub, et ninakal teismelisel on ka nunnu pisiõde ja väikevend ning enne veel kui Ellie ja Pete saavad aru oma valiku tagajärgedest, on nad lapsendanud kamba põngerjaid, kel pole mingit huvi saada hästi kasvatatud lasteks. 

Võib vaid arvata, kui raskelt kulgeb üleöö paljulapseliseks emaks ja isaks saamine noortele, kel on varasemast lastega null kogemust. Kiirkorras tuleb omandada terve müriaad oskusi ja tarkust, et oma täiesti erinevate iseloomudega erinevas vanuses kasvandikega hakkama saada. Läbi nalja ja naeru, hingevalu ja pisarate saavad mees ja naine mõistma perekonnaks kasvamise tõelist olemust ja väärtust.
 

Vaimukalt kogu emotsioonideskaalat mõjutav lugu on sündinud filmi stsenaristi, produtsendi ja režissööri Sean Andersi (Papside lahing) enda kogemustest lapsendamisel. Kõrvalosades teevad sümpaatsed rollid Octavia Spencer, Tig Notaro, Margo Martindale, Julie Hagerty ja Michael O’Keefe.

Lavastaja : Sean Anders
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 


Anne & Stiil kinoõhtu pildid:

07. veebruari sündmuse pildid, film "Ben on tagasi"