Anne & Stiil kinoõhtu Coca-Cola Plazas

 

Veebruari Anne & Stiil kinoõhtu toimub 7. veebruaril kell 19.00 kino Coca-Cola Plaza 2. saalis draama "Ben on tagasi" erilinastusega. 

Enne seansi algust saab tutvuda uute ja naiselike toodetega ning lisaks läheb loosi hulganisti kingitusi. Üllatusi täis üritus algab kell 18.30.

Piletid hinnaga 9 € on nüüd müügil!

 


PS! Auhinnaloos ja film algavad kell 19.00

 


Ben on tagasi
 

Jõulises draamas „Ben on tagasi“ naaseb 19-aastane Ben Burns (Lucas Hedges) ootamatult jõululaupäeva hommikul oma pere äärelinnakoju. Beni ema Holly (Julia Roberts) tunneb kergendust ja võtab poja rõõmuga vastu, kuid muretseb, kas poeg suudab kaineks jääda. Tormilise 24 tunni vältel paljastuvad uued tõed ja ema surematu armastus poja vastu pannakse proovile, kui ta teeb kõik oma võimuses poja ohutuse tagamiseks. Nutikas ja eluline, südamlik ja valus film näitab, mida inimesed lähedaste kaitsmiseks on valmis tegema. 

Peaosades Julia Roberts („Rahamaailm“, „Augustikuu“) ja Lucas Hedges („Kolm reklaamtahvlit linna servas“, „Manchester by the Sea“). Filmis mängivad veel Courtney B. Vance (“The People V. O.J. Simpson: American Crime Story”) ja Kathryn Newton (“Lady Bird”). Filmi lavastaja ja stsenarist on Oscari nominent Peter Hedges („Suur poiss, väike poiss“).
 

Lavastaja : Peter Hedges
 
 

 


Märtsi Anne & Stiil kinoõhtu toimub komöödia "Kiirperekonderilinastusega Coca-Cola Plazas. Külalisi ootavad üllatused ja enne filmi algust toimub suur auhinnaloos. Kohal on fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

Piletid on peagi müügil!