Kuufilm paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?

Juuni Kuufilm on filmiajaloo imepäraseimate seikluste ja põnevuse sünonüümiks saanud ülipopulaarse filmisaaga uusim peatükk  "Jurassic World: Langenud kuningriik".

"Jurassic World: Langenud kuningriik" toob vaatajate ette armastatud tegelased ja terve plejaadi sauruseid – nii vanu tuttavaid, kui ka täiesti uusi liike, mis on hirmuäratavamad ja hämmastavamad kui eales varem nähtud.

Mitu aastat on möödunud päevast, mil luksuskuurort Jurassic World laastati puurist pääsenud dinosauruste poolt. Isla Nublari saar on nüüdseks inimeste poolt hüljatud ning allesjäänud saurused elutsevad saare džunglites vabalt omapead.

Kui saare seni uinunud vulkaan hakkab purskama, panevad Claire (Bryce Dallas Howard) ja Owen (Chris Pratt) kokku päästeekspeditsiooni viimaste sauruste evakueerimiseks hukule määratud Isla Nublarilt. Claire tunneb süüd ja vastutust Isla Nublaril toimunud pargihävingu osas ning on pärast saarelt lahkumist asutanud Sauruste Kaitse Grupi, mille missiooniks on väljasuremisohus hiidsisalike eest võitlemine. 

Owen soovib aga üles leida oma kunagise hoolealuse juht-raptor Blue. Jõudnud kataklüsmis saarele, kus taevast sajab laavapomme, selgub, et päästeoperatsiooniga on seotud salajane vandenõu, mille õnnestumise tagajärjel võib kogu planeedi hõivata ohtlik maailmakord, millist pole nähtud eelajaloolistest aegadest saati. Tere tulemast juuraajastu maailma!

Peaosades on tagasi Chris Pratt ("Guardians of the Galaxy"), Bryce Dallas Howard ("Pete's Dragon") ning kaasa teevad ka Toby Jones ("Atomic Blonde"), Rafe Spall ("Prometheus"), Ted Levine (telesari "Monk") ning James Cromwell ("The Green Mile"). Filmis "Jurassic Park" alguse saanud ikoonilises Ian Malcolmi rollis on tagasi ka vanameister Jeff Goldblum ("Thor: Ragnarok")!

Filmi režissöör on J.A. Bayona ("A Monster Calls") ning produtsendina hoidis filmi valmimisel silma peal loomulikult Jurassicu filmisaaga vaimne isa Steven Spielberg isiklikult.

"Jurassic World: Langenud kuningriik" juuni Kuufilmi esilinastus 7. juunil kell 21.30 Coca-Cola Plaza SCAPE saalis. Piletid leiad SIIT!

7. juunist Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.

Vaata treilerit: