KUUFILM paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?

Aprilli Kuufilm on 11 aastat tagasi alanud eepilise saaga suurejooneline finaal "Tasujad: Lõppmäng".
 

Aprilli Kuufilmi "Tasujad: Lõppmäng" kõige esimesed seansid algavad juba 26. aprilli esimestel minutitel ehk alates kell 00.01 Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum. Piletid leiad SIIT!

Esilinastused jätkuvad muidugi juba 26. aprilli hommikul. 

Enne kauaoodatud "Lõppmängu" on kõigil võimalus nautida taas ka Tasujate kolmandat seiklust "Tasujad: Igaviku sõda", mille seanss toimub 25. aprillil kell 20.30 Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum. Piletid leiad SIIT!

Coca-Cola Plaza 26.04 kell 00.01 Kuufilmi esilinastuse ajakava:

25.04 kell 23.30 - Avame uksed ja naudime uusi ägedaid treilereid
26.04 kell 00:01 - Filmi tutvustamine ja suur auhinnaloos
Kell 00:15 - "Tasujad: Lõppmäng" esilinastus

Aprilli Kuufilmi Centrumi esilinastus toimub 26. aprillil kell 18.00. Loosime välja hulgaliselt auhindu ning vaatame kõik koos eepilist ulmeseiklust "Tasujad: Lõppmäng". Piletid leiad SIIT!

Centrumi 26.04 kell 18.00 Kuufilmi esilinastuse ajakava:

17.30 - Avame uksed ja vaatame üheskoos värskeid treilereid
18.00 - Sissejuhatus ja suur auhinnaloos
18.15 - "Tasujad: Lõppmäng" esilinastus

2008. aasta kevadel jõudis kinno „Raudmees“, millega pandi alus ühele Hollywoodi ajaloo suuremale eduloole, mida maailm tunneb nime all Marveli Kinouniversum (Marvel Cinematic Universe ehk MCU). 11 aastat hiljem on ekraanile jõudmas selle saaga 22. peatükk pealkirjaga „Tasujad: Lõppmäng“ (Avengers: Endgame) ning kaalul pole vähem kui terve universumi saatus. 

Läinudaastane kassahitt „Tasujad: Igaviku sõda“ lõppes teadupärast situatsioonis, kus Suur Pahalane nimega Thanos kustutas üheainsa sõrmenipsuga pool kõigist elusolenditest. Loomulikult ei saa Tasujad sellega leppida ning Raudmees (Robert Downey Jr), Kapten Ameerika (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth), Must Lesk (Scarlett Johansson), Sipelgamees (Paul Rudd) ja teised, kel veel hing sees, püüavad leida võimaluse, kuidas edasi minna, et Thanose poolt tehtut olematuks muuta. Hea seegi, et appi tõttab selle universumi „uus tüdruk“ ehk alles märtsis maailma palge ette ilmunud Kapten Marvel (Brie Larson). 

Sisu osas on info sihilikult napp ning 100% ei saa usaldada ka treilerites nähtut, sest reklaammaterjalid võivad tegijate sõnul sisaldada materjali, mida kas filmis pole või millest on midagi olulist välja jäetud, säilitamaks salapära, et aasta üht oodatumat kassahitti vaatama minnes oleks tagatud võimalikult palju üllatusi ja ootamatusi.

Kogu selle võimatu missiooni keskel seisab vendadest lavastajatepaar Joe ja Anthony Russo, kelle ülesanne pole kergete killast. Sest kuidas sa seod kokku lugematute tegelaskujude lugudest kasvanud ja arenenud liinid nii, et sajad miljonid vaatajad, kes on neile kaasa elanud enam kui kümme aastat, lõpptulemusega rahule jääks? Selge on see, et seda pole võimalik teha pooleteise ega kahe tunniga. Joe Russo: „On väga suur tõenäosus, et me läheme kuhugi kolme tunni kanti. See on suur film ja meil on kõvasti lugu jutustada.“

Seda pole vaja karta, sest nagu ütles kadunud legendaarne filmikriitik Roger Ebert, „Ükski hea film pole liiga pikk ega ükski halb film küllalt lühike.“ Saaga senist taset arvestades võiks „Lõppmäng“ kesta ka neli tundi ja ikka oleks tunne, et liiga vähe sai!

"Tasujad: Lõppmäng" Sinu kinodes alates 26. aprillist. Piletid leiad SIIT!

 

Treiler 1

 

Treiler 2

 

Klipp - "Me kaotasime"

 

Klipp - Special look