Kuufilm paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?

Aprilli Kuufilm on selle aasta hinnatuim ning originaalseim õudusfilm "Kena vaikne kohake".

Viimastel aastate nn “intellektuaalsete õudukate” igati tervitatav pealetung on toonud vaatajateni näiteks filmid “Babaduuk” (The Babadook, 2014), “Nõid” (The Witch, 2015), “See jälitab sind” (It Follows, 2015) ja “Kao ära” (Get Out, 2017). Viimase vaimne isa on mees nimega Jordan Peele, kes enne oma debüütfilmi oli tuntud eelkõige koomikuna.

Kaks aastat tagasi poleks keegi osanud aimata, et see sama tüüp saab hakkama viimase aja parima õudukaga ning võidab filmiga ka Oscari! Kes teab, äkki võime me aasta pärast sama öelda ka laiemale avalikkusele telesarjast “Kontor” tuttava John Krasinki ja tema suurepäraselt originaalse ning salamisi naha alla pugeva õuduka “Kena vaikne kohake” (A Quiet Place, 2018) kohta.

Niisiis, John Krasinski kirjutatud-lavastatud õudus-thriller “Kena vaikne kohake” räägib närvekõditava loo Ameerika perekonnast, kes elab idüllilises maakohas keset maisipõlde ning kelle ellujäämine sõltub oskusest teha oma toimetusi hiirvaikselt ja sõna lausumata. Väikeste lastega perekonda piiravad hirmuäratavad võõrolendid, kes kuulevad kõike, kuid ei näe midagi. Niipea kui nad sind kuulevad, langed sa nende saagiks.

Olukorra muudab eriti pinevaks asjaolu, et pereema (Emily Blunt) on viimaseid nädalaid beebiootel. Kuidas sünnitada ilma piuksugi tegemata? Kes on need elukad ja mis on nende plaan? Kust nad tulid ja kuidas nende vastu võidelda? Mis on saanud ülejäänud maailmast ja inimkonnast? See pööraselt pingeline jubedik tekitab rohkem küsimusi kui annab vastuseid ning kananahk on vaatajale garanteeritud.

"Kena vaikne kohake" aprilli Kuufilmi eriseanss 4. aprillil kell 21.30 Coca-Cola Plazas. Piletid leiad SIIT!

Vaata treilerit: