KUUFILM paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?

Novembri Kuufilm on legendaarse ansambli Queen ja nende ikoonilise laulja Freddie Mercury elul põhinev kauaoodatud suurfilm "Bohemian Rhapsody".
 

KUUFILMi Coca-Cola Plaza maailma esilinastusel 23. oktoobril rokime Coca-Cola Plaza SCAPE saalis üheskoos, nautides ikoonilise rokkstaari Freddie Mercury eluloofilmi koos punasel vaibal toimuva meluga. Meil on suur au tuua teieni otseülekanne Londoni Wembley Arenal toimuva punase vaiba sündmusest ning peale seda vaadata esimeste õnnelike seas aasta suurfilmi „Bohemian Rhapsody“ maailma esilinastust.

Maailma esilinastusel pakume värskendavaid tervitusjooke ning meie joogimenüüst leiab ka Freddie auks loodud kokteili Mercury Rising, mis on saadaval alates 23. oktoobrist.

Ajakava:

20:35 Avame uksed ja tõstame meeleolu värskete treileritega.

21:15 Sissejuhatus ja filmiviktoriin

21:45 Otseülekanne Londonist

22:15 Maailma esilinastus filmiga „Bohemian Rhapsody“
 


 


KUUFILMi Centrumi eriseanss toimub 24. oktoobril kell 18.30. Jagame hulgaliselt auhindu ning rokime kauaoodatud suurfilmiga "Bohemian Rhapsody" Viljandi suurimas kinosaalis, mis ülekullatud Dolby Atmose maagilise helisüsteemiga.

Ajakava:

18:15 Avame uksed ja vaatame värskeid treilereid

18:30 Sissejuhatus ja auhinnaloos

18:45 Eriseanss filmiga "Bohemian Rhapsody"
 


"Bohemian Rhapsody" toob meieni - nagu pealkiri reedab - loo legendaarsest ansamblist Queen, nende muusikast ja nende veelgi legendaarsemast juhtfiguurist Freddie Mercuryst, kes purustas igal sammul stereotüüpe ning üldisi tavasid teel meie planeedi kõigi aegade üheks suurimaks meelelahutajaks. 

Film toob meieni selle, kuidas bänd meteoriidina muusikamaailma tippu tõusis, põhjuseks nende ikoonilised laulud ja revolutsiooniline kõla. Selle kõik ähvardab hävitada Mercury kontrollimatu elustiil, kuid pealtnäha ületamatud raskused suudetakse ületada ning tulemuseks on ansambli triumfaalne taasühinemine maailma kõigi aegade suurimal heategevuskontserdil Live Aid, kus ravimatu haigusega silmitsi seisev Mercury veab bändi rokkmuusika ajaloo ühe legendaarseima etteasteni, tsementeerides selle käigus ansambli pärandi.

Queen ja iseäranis Mercury inspireerivad kuni tänase päevani miljoneid autsaidereid, unistajaid ja muusikasõpru üle kogu maailma.

Peaosades Rami Malek (Freddie Mercury), Gwilym Lee (Brian May), Ben Hardy (Roger Taylor) ja Joe Mazzello (John Deacon).

Novembri Kuufilm „Bohemian Rhapsody" eellinastused Coca-Cola Plazas, kino Ekraanis ja Centrumis alates 24. oktoobrist. Piletid leiad SIIT!

Vaata treilerit: