"Beebiga kinno" üritused Viljandi kinos CentrumForum Cinemas korraldab Viljandi kinos Centrum iga kuu vahvat "Beebiga kinno" sündmust. 

"Beebiga kinno" erisündmusele on väga oodatud nii emmed-issid koos pisipõnnidega kui ka vanavanemad lapselastega. Filmivalikul lähtume sellest, mida filmilevitajatel kinole parajasti pakkuda on ning mis oleks sobilik vaatamiseks kõigile. Seetõttu leiab kavast nii meelelahutuslikke kui ka väärtfilme, samuti värskelt linastuvaid laste- ja perefilme beebisõbralikus 2D versioonis. Eesmärk on ennekõike pakkuda head filmielamust, meeldivat ajaviidet, toredat vaheldust argipäevale ja esitlejate poolt vahvaid kingitusi kodus nautimiseks.

"Beebiga kinno" seanssidel on heli vaiksem ja valgust pisut rohkem kui tavaseanssidel. Kärud saab jätta mugavalt selleks päevaks eraldi loodud käruparklasse. Saali saab kaasa võtta turvahälli või kandelina, milles pisibeebi saab filmi ajal vajadusel uinuda. Laps võib filmi ajal istuda süles või emme-issi kõrvalistmel, saalis võib filmi ajal julgelt ringi liikuda ja vajadusel ka saalist väljas käia. 

 

Kohtumiseni kinos,
Forum Cinemas

© Forum Cinemas AS