"Beebiga kinno" kinos Ekraan
 

Olete oodatud "Beebiga kinno" sündmusele 14. novembril algusega 10.15. Filmivalikus on biograafiline draama "Bohemian Rhapsody" ja fantaasiafilm "Pähklipureja ja neli kuningriiki". Otseloomulikult on seansid beebisõbralikus 2Ds!

Enne filmi algust on lapsevanematel võimalik fuajees tutvuda erinevate huvitavate toodetega, mis võiksid igapäevaelus kasulikud olla või lihtsalt rõõmu pakkuda. Seansi ajal on saalis heli vaiksem, saal hämaralt valgustatud ning keegi ei pane pahaks kui pisikesed saalisolijad teevad natuke häält ja ekraani ees mängivad.

Iga "Beebiga kinno" sündmuse järel toimub huviliste vahel loosimine. Auhinnad panevad välja sündmuse peasponsor ja sündmusel osalenud koostööpartnerid.
 

14. novembri sündmuse ajakava:

10.15 – tootetutvustused
11.15 - film "Bohemian Rhapsody" inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega (1. saalis)
11.20 - film "Pähklipureja ja neli kuningriiki" inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega (2. saalis)

NB! Piletid on juba müügil!

Põnnid kaasa ja kinno!
 

Sündmuse peasponsoriks on HUGGIES.

________________________________________________________________________________

 
 Beebihommiku piletiostureeglid:
  • Ühele külastajale koos kuni 3-aastase lapsega on pileti hind 3,40 €. Pileteid müüakse üle ühe koha, seega on teie kõrval alati 1 vaba koht beebi jaoks.
  • Pileteid on võimalik osta eelmüügist, kino kassast või interneti teel.
  • Alates 3. eluaastast tuleb osta lapsepilet 3,00 €.
  • Beebihommikust osavõtvale issile, vanaemale, sõbrannale või üle 12 aasta vanusele lapsele kehtib samuti 3,40 € maksev pilet.
  • Kui emme soovib tulla beebihommikule kahe lapsega, siis tuleb osta üks 3,40 € maksev pilet ning lisaks juurde üks lapsepilet 3,00 € ka sel juhul kui teine laps on alla 3- aastane.
     

NB! Internetist „Beebiga kinno“ seanssidele pileteid ostes palume võtta teadmiseks, et ühe tehinguga ei saa valida mitut kõrvuti asetsevat istekohta: kui soovite osta rohkem pileteid (lisaks beebile veel näitkeks teisele lapsele või sõbrale), siis selleks tuleb sooritada uus piletiostutehing, vastasel juhul ei ole teil võimalik saaliplaanil soovitud istekohti valida.

Palume arvesse võtta, et sündmusel võib toimuda pildistamine. 

Korraldajatel on õigus nii kavas kui ka ürituse korralduslikus pooles muudatusi teha.