Pöörased

Pöörased

Overdrive

1h 36min  |  Märul, Põnevik  |  Kinodes alates: 21.07.2017

Poolvennad Andrew ja Garrett Foster (Scott Eastwood ja Freddie Thorp) on professionaalsed autovargad, kes on spetsialiseerunud eriti hinnalistele haruldustele. Uusim tellimus, milleks on miljoneid eurosid väärt 1937. aasta Bugatti, viib nad Lõuna-Prantsusmaale.

Ent poisid jäävad vahele ning Bugatti omanik, kohalik maffiaboss Jacomo Morier (Simon Abkarian) võtab asja isiklikult. Morier on nõus vennad ellu jätma tingimusel, et nad varastavad tema konkurendilt Max Klempilt (Fabian Wolfrom) 1962. aasta Ferrari 250 GTO, ohtliku sakslase autokollektsiooni pärli.

Plahvatusliku põnevusfilmi "Pöörased" peaosades on Scott Eastwood ("Kiired ja vihased 8", "Suicide Squad"), Freddie Thorp ("The Advocate"), Ana de Armas ("Sõjakoerad", "Blade Runner 2049"), Gaia Weiss ("Viikingid"), Simon Abkarian ("Casino Royale"), Clemens Schick ("Point Break") ja teised. Filmi lavastas Antonio Negret ("Vibukütt", "Surmarelv"), stsenaariumi kirjutasid Michael Brandt ja Derek Haas ("Wanted", "3:10 to Yuma", "2 Fast 2 Furious"), produtsendiks on action-veteran Pierre Morel ("Taken", "Banlieue 13").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Antonio Negret
Osatäitjad: Scott Eastwood, Ana de Armas, Gaia Weiss, Clemens Schick


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.