Viimse verepiisani

Viimse verepiisani

Bleed for This

1h 56min  |  Draama, Biograafia, Sport  |  Kinodes alates: 13.01.2017

90ndate aastate alguses ei leidnud poksimaailmas naljalt raevukamat ega ka koloriitsemat tegelast, kui Vinnie Pazienza (Miles Teller), kes oli pärast suuri raskusi lõpuks ometi tõusnud keskkaalu maailmameistriks. Kõik teed näisid tema ees valla olevat. Kuid siis sekkus mängu saatus... Pazienza sattus kohutavasse autoõnnetusse, mille tagajärjel ähvardas teda täielik paralüüs. Ühes olid aga kõik arstid täiesti üksmeelsed – tema poksijakarjäär on lootusetult läbi, keskenduda tuleb sellele, et uuesti kõndima hakata. Ja sedagi juhul, kui ei esine komplikatsioone.

Legendaarselt jäärapäisel Pazienzal olid aga veidi teistsugused plaanid – õppida uuesti kõndima, hakata uuesti trenni tegema, astuda uuesti ringi ja tõusta uuesti maailmameistriks. Midagi vähemat ei tulnud kõne alla. Samal ajal, kui teised seda mõtet täielikuks hullumeelsuseks pidasid, alustas Vinnie oma vastupuikleva treeneri Kevin Rooney (Aaron Eckhart) abiga salajasi jõutreeninguid, pea ümber kruvidega kolba külge kinnitatud metalltoestaja. Kuklasse koputamas teadmine, et väiksemagi valeliigutuse korral ähvardab teda üle keha halvatuks jäämine. Selle kõige tulemuseks oli üks uskumatumaid comebacke spordiajaloos...

Filmi suurimaks vaatamisväärsuseks on mõned aastad tagasi rolliga filmis „Whiplash“ kuulsust kogunud Miles Telleri järjekordne bravuurikas etteaste. Talle pakuvad igakülgset tuge sellised karakternäitlejad nagu Aaron Eckhart ("Pimeduse rüütel"), Ciaran Hinds ("Troonide mäng"), Katey Sagal ("Anarhia pojad") ja Ted Levine ("Voonakeste vaikimine"). Filmi lavastajaks on Ben Younger („Boiler Room“, 2000).


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Ben Younger
Osatäitjad: Miles Teller, Katey Sagal, Ciarán Hinds, Aaron Eckhart, Ted Levine, Amanda Clayton


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid