Andrea Bocelli: Love in Portofino

1h 37min  |  Romantika, Muusika  |  Kinodes alates: 7.08.2013

7. augustil kell 19.00 Forum Cinemas kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Astri

ANDREA BOCELLI: LOVE IN PORTOFINO

muusikaline juht David Foster

Armastatud tenor esitab kauneimaid armastuslaule maailma romantiliseimas paigas.

Kontserdi juhatab sisse intervjuu Andrea Bocelliga. NB! Kontsert ja intervjuu on inglise keeles, ilma eesti- ja venekeelsete subtiitriteta!

Selle aasta märtsis oli Forum Cinemas kinodel on suur au olla valitud kinode hulgas maailmas ja pakkuda kõigile melomaanidele ja romantikutele võimalus näha seda elavat legendi suurel ekraanil ja kuulata selle sajandi uut häält suurepärases HD kvaliteedis. Suure publikuhuvi tõttu toome sooja vastuvõtu osaliseks saanud kontsertlinastuse augustis uuesti Forum Cinemas ekraanidele!

2012. aasta augustis andis üks edukaimaid klassikalise muusika artiste Andrea Bocelli intiimse ja tõeliselt romantilise kontserdi planeedi ühes ilusaimas kohas - La Piazzetta väljakul Portofinos, Itaalias. Seal esitas Andrea Bocelli suure, 40-liikmelise orkestri saatel valitud külalistele kõige kuulsamaid armastuslaule läbi aegade, jagades lava andekate solistidega Caroline Campbelli (viiul) ja Chris Bottiga (trompet). Duetti “Something Stupid” esitas Bocelli koos oma elukaaslase Veronicaga.

Selle tõeliselt romantilise muusikasündmuse produtsent ja muusikajuht on mitmekordselt Grammy auhinnaga pärjatud David Foster, kes laseb vaatajal kinosaalis piiluda ka lava taha, tuues publikuni eksklusiivse intervjuu Bocelliga. NB! Intervjuu on inglise keeles ja ilma tõlketa!

    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.