ÄRIKLIENT


Coca-Cola Plaza kõige luksuslikum kinosaal pakub võimalust korraldada firmaüritusi nagu ärimaailma tähtedele kohane.

Esmaklassiline konverentsitehnika, privaatne baar, mugavad nahkistmed ning lummav linnavaade – kõik see teeb Sinu konverentsist, firmapeost või nõupidamisest sündmuse, mida juba nii lihtsalt ei unusta. Lisaks ruumidele on Sinu käsutuses kogu tänapäevane tehnika ja loomulikult hea WIFI. 38 mõnusat ja suure jalaruumiga recliner nahkistet on varustatud mugavate laudadega, et arvuti kasutamine, materjalidega töötamine, suupistete söömine ning joomine oleksid võimalikult käepärased. 

Sviidi juurde kuulub privaatteenindusega 31 istekohaga baar, mis on avatud kogu ürituse aja ning pakub jooke alates kohvist ja teest, lõpetades õlle ja viskiga. Soovid jookide kõrvale serveerida ka suupisteid? Pole probleemi! Anna meile teada ja korraldame ära ka Sinu ürituse toitlustamise. Kindlasti ei pea Sa piirduma vaid esitluste ja konverentsidega.

Miks mitte korraldada filmiõhtu oma kolleegidele ja koostööpartneritele? Sviidis jooksevad hetke kõige populaarsemad filmid, kuid eelneval kokkuleppel on võimalik näidata ka Sinu enda valitud filme. 


© Forum Cinemas AS